پیغام خطا

  • Notice: Undefined index: field_rutitr در include() (خط 28 در /home/joyzar/domains/joyzar.ir/public_html/sites/all/themes/joyzar/node--report.tpl.php).
  • Notice: Undefined index: field_largimage در include() (خط 35 در /home/joyzar/domains/joyzar.ir/public_html/sites/all/themes/joyzar/node--report.tpl.php).
  • Notice: Undefined index: field_tags در include() (خط 51 در /home/joyzar/domains/joyzar.ir/public_html/sites/all/themes/joyzar/node--report.tpl.php).

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 17145
تاریخ انتشار: 13. آبان 1395 - 14:14
دانش آموزان و دانشجویان ایوان در کنار مردم انقلابی این شهرستان همصدا همزمان با روز 13 آبان، خشم و نفرت انقلابی خود را علیه استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،این مراسم ساعت :9:30 دقیقه صبح امروز 13 آبانماه از درب سپاه ناحیه ایوان به سمت میدان امام (ره)برگزار شد.

 

 آحاد مردم با حضور حماسی خود در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان، با نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تاییدی مجدد زدند.

 

مردم انقلابی ایوان با سردادن شعار مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار بار دیگر خشم و نفرت خود را از مستکبرین جهان اعلام کردند.

 

 در پایان این راهپیمایی قطعنامه سراسری قرائت و بند بند آن با ذکر الله اکبر خامنه ای رهبر مورد تایید راهپیمایان قرار گرفت و پرچم های آمریکا و اسراییل به آتش کشیده شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری