پیغام خطا

  • Notice: Undefined index: field_rutitr در include() (خط 28 در /home/joyzar/domains/joyzar.ir/public_html/sites/all/themes/joyzar/node--note.tpl.php).
  • Notice: Undefined index: field_largimage در include() (خط 35 در /home/joyzar/domains/joyzar.ir/public_html/sites/all/themes/joyzar/node--note.tpl.php).
  • Notice: Undefined index: field_tags در include() (خط 51 در /home/joyzar/domains/joyzar.ir/public_html/sites/all/themes/joyzar/node--note.tpl.php).

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20790
تاریخ انتشار: 27. خرداد 1396 - 19:55
جناب استاندار اکنون که انتخابات به پایان رسیده و نیروهای انقلابی با آرامش تمام نتیجه آن را با جان و دل پذیرفته اند، جنابعالی بعنوان استاندار که بايد در ايجاد وحدت تلاش کند دنبال چه برنامه ای هستید.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،:: استاندار ايلام در اقدامی عجیب در توئیت خود که مورد استقبال عده ای که به دنبال جریان سازی،هستند نوشت: خدايا در اين شب قدر دوستان شکست خورده را آرامش عطا بفرما که به فکر انتقام نباشند.

 

 

این توئيت جناب استاندار حاوي مطالبي قابل تامل و شايد هم قابل پیگیری لازم به نظر می رسد که جناب استاندار به دنبال ایجاد تنش در جامعه ای که با داشتن رهبری فرزانه و مقتدر و با وجود توطئه های فراوان دشمنان خارجی و داخلی در امنیت کامل به سرمي برد، باشند.

 

باید به آقای استاندار گفت که با وجود شائبه های فراوان تخلف در انتخابات و هزینه 93 هزار میلیاردی پس از تاييد شوراي نگهبان مگر توسط نیروهای انقلابی اعتراضی صورت گرفته است که چنین افاضه ميفرماييد مگرنه اینکه 16 میلیون ایرانی تصمیم شورای نگهبان راقانوني و فصل الخطاب ندانسته اند؟

 

شاید جناب استاندار یادشان رفته است که درسال 88 و پس از اعلام نتیجه انتخابات توسط دوستانشان چه فتنه ای درکشور به پا کردند و هشت ماه اوضاع امنیت جمهوري اسلامی را با خطر مواجه کردند حتما فراموش نکرده اید که خسارات وارده توسط دوستان شما در فتنه88 بيشتر از هزينه هشت ساله دفاع مقدس برای ایران اسلامی بود.

 

جناب استاندار اکنون که انتخابات به پایان رسیده و نیروهای انقلابی با آرامش تمام نتیجه آن را با جان و دل پذیرفته اند، جنابعالی بعنوان استاندار که بايد در ايجاد وحدت تلاش کند دنبال چه برنامه ای هستید.

 

در پايان بگذارید خیالتان را راحت کنم که نیروهای انقلابی با اینگونه شیطنت ها هرگز دست به اعتراض و اقدامی از اینگونه موارد نخواهند زد چرا که گوش به فرمان ولی امر مسلمین و آماده دفاع از ارزشهای انقلاب خواهندبود و رفتار و مواضع غیرقابل اهمیت شما بر اهالی فن ونخبگان استان مشهود است و شما از آن دسته سیاسیونی هستید که حداقل پای مواضع خودتان هم نمی ایستید و خلاف آن رفتار می کنیدکه این البته برای یک مسئول بسیار بد و ناشایست است.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است