تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28253
تاریخ انتشار: 7. مرداد 1398 - 8:41
مسئول معاونت امنیت پایدارسپاه پاسداران:
دیدگاه و بصیرت مردم ، اجازه فتنه گری به دشمنان را نخواهد داد
مسئول معاونت امنیت پایدارسپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت :امروز اقتدار و عظمت ایران اسلامی برای جهانیان شناخته شده است و دیدگاه و بصیرت مردم ، اجازه فتنه گری به دشمنان را نخواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،سردار رستگارپناه ، مسئول معاونت امنیت پایدارسپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهدای تنگه کوشک در جمع مردم ولایت مدار شهر ایوان گفت؛ ۴۰سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد در طول این ۴۰سال شاهد فرازو نشیب های زیادی بودیم که بحمدالله ملت ایران در تمام عرصه ها توانسته است پیروزمندانه تمام موانع را پشت سر بگذارند،

وی بیان کرد: مردم در طول ۸سال دفاع مقدس از اراده قوی برخوردار بودند و گوش به فرمان رهبری در صحنه های مختلف حماسه افریدند.

مسئول معاونت امنیت پایدارسپاه اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس ، ۲۸کشور از صدام پشتیبانی کردند و هیچ قطعنامه ای صادر نشد که عراق را متجاوز خوانده شود ولی ایمان و وفاداری مردم باعث شد که ما پیروز جنگ باشیم.

وی اظهار کرد: امروز اقتدار و عظمت ایران اسلامی برای جهانیان شناخته شده است و دیدگاه و بصیرت مردم ، اجازه فتنه گری به دشمنان را نخواهد داد .

سردار رستگار خاطرنشان کرد: دشمنان نظام مقدس اسلامی به خوبی آگاه شده اند که توان مقابله با ما را ندارند و با هر حمله از جانب انان قطعا پاسخ دندان شکن دریافت می کنند و آغاز کننده جنگ باشند ؛ پایان جنگ با آنان نیست.

وی در پایان گفت: سرنگونی پهباد آمریکایی ها و توقیف کشتی انگلیسی ها این را نشان داد که دوران استعمار ۲۰۰ ساله به پایان رسیده است و نتنها انگلیس و آمریکا ، بلکه تمام کشور های استعمارگر دیگر جایی در منطقه نخواهند داشت.

انتهای پیام

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری