تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28247
تاریخ انتشار: 31. تير 1398 - 8:14
مدیرکل راه و شهرسازی استان از سرعت گرفتن احداث پروژه كنارگذر شهر ايوان خبر داد و بر آمادگي پرداخت خسارت و رفع معارضين منطقه در جهت تسريع اجراي این طرح تاكيد كرد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،مهندس «علی‌اصغر کاظمی» در بازدید از مراحل ساخت كنارگذر شهر ايوان اظهار کرد: پروژه كنارگذر شهر ايوان به خاطر اهميت تردد زائرين عتبات عاليات و همچنين كاستن از بار ترافيك داخل شهر ايوان يك پروژه ضروري است كه با تلاش و پيگيري اين اداره كل اجرايي شده است.

وي با بیان اینکه قرارداد اجراي اين پروژه 9 كيلومتري 31 ميليارد تومان شامل  احداث دودستگاه  پل بزرگ 100 متري و 40 دستگاه پل معمولي است، تصریح کرد: حجم عمليات خاكي پروژه بالغ بر 400 هزار متر مكعب بوده است.

به گزارش ایسنا، پیش از این قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در نشست ستاد اربعین استان از تخصیص ۵۰ میلیارد ریال برای بهسازی سریع تر زیرساخت های عمران شهری ایوان به عنوان یکی از مسیرهای تردد و حضور زائران اربعین در استان خبر داد و اظهار کرد:این اعتبار برای بهسازی زیر ساخت‌های عمران شهری به این شهرستان اختصاص یافته است.

وی ابراز امیدواری کرد این مبلغ که در قالب اعتبارات اربعین و غیر از اعتبار عمرانی سالانه این شهرستان است بتواند در کنار دیگر منابع بخشی از مشکلات عمران شهری ایوان را بهبود ببخشد.

وضعیت نامطلوب عمران شهری از جمله کاستی‌های مورد مطالبه اهالی ایوان است که بهمن ماه سال گذشته در جریان سفر و بازدید ۲ روزه استاندار ایلام نیز مطرح شد.

سلیمانی دشتکی در ان سفر به عنوان پاسخ به مطالبه مردم و همچنین رفع کاستی عمرانی شهرستان وعده تخصیص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب بودجه اربعین و استانی به ایوان داد.

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری