تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28233
تاریخ انتشار: 13. تير 1398 - 8:16
مدیر اداره برق ایوان از کاهش مصرف برق در این شهرستان خبر داد و گفت: میزان مصرف برق نسبت به مدت مشابه سال گذشته۱.۴ مگاوات کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"تقی بسطامی مدیر اداره برق ایوان  افزود: مصرف برق سال گذشته ۱۵.۸ مگاوات بوده که امسال این میزان به ۱۴.۳ مگاوات کاهش یافته است.

 

وی افزود: از جمله اقدامات در زمینه کاهش بار مصرفی در ایوان تست لوازم اندازه گیری به تعداد ۹۰۰ مورد، جمع آوری ۱۴ انشعاب غیرمجاز، اصلاح ۷۳ کنتور معیوب در ارائه خطا، نصب ۲۰۰ کنتور فهام (قرائت از راه دور) است.

 

به گفته مدیر برق ایوان، تفاهم نامه همکاری با تعداد ۷۰ مشترک کشاورزی، صنعتی، تجاری و سایر مصارف که در ایام پیک فعالیت نداشته یا از دیزل ژنراتور استفاده کنند، مکاتبات با مراکز CNG در خصوص استفاده از دیزل ژنراتور از ساعت ۱۲ تا ۱۶ بجز روزهای تعطیل و اطلاع رسانی از طریق نصب بنر برای شهروندان از دیگر اقدامات این شرکت برای کاهش مصرف برق در ساعات اوج بار است.

 

بسطامی تاکید کرد: مصرف برق با گرم شدن هوا افزایش می یابد و در تلاشیم بدون کمترین مشکل روزهای گرم تابستان را سپری کنیم اما در صورت صرفی جویی نکردن احتمال خاموشی وجود دارد.

 

بسطامی تاکید کرد: شهروندان برای بهره مندی همه از برق، مدیریت مصرف را بویژه در ساعت های اوج بار که در شهرستان ایوان از ساعت ۱۱ تا ۱۶ عصر است در دستور کار خود قرار دهند و با صرفه جویی در مصرف، صنعت برق را برای ارائه خدمت بهتر و تامین برق پایدار یاری رسانند.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است