تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28226
تاریخ انتشار: 7. تير 1398 - 10:43
درب دبیرستان آیت الله خامنه ای شهر ایوان مسدود شد که تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شدکه تفاسیر مختلفی در این رابطه صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، دبیرستان آیت الله خامنه ای شهر ای.ان یکی از قدیمی ترین دبیرستانهای شهر ایوان است که شاید بتوان گفت بسیاری از اقشار جامعه از صنوف مخالف در این دبیرستان خاطره ها داشته اند و دوران تحصیل خود را در این دبیرستان گذرانده اند.

 

یکی از مواردی که طی روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی شهرستان ایوان دست به دست می شد تصاویر مربوط به انسداد درب ورئدی این دبیرستان است که این امر سبب شد که که قضاوتهای زیادی را در این رابطه صورت گیرد.

 

اما آنچه که در این بین از اهمین بالایی برخوردار بود انتشار واقعیت از یک بسترمطمئن بود که در این راستا خبر نگار پایگاه خبری جویزر به سراغ  این موضوع رفته و علت را از مدیرآموزش و پرورش شهرستان جویا شده است.

 

علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش هشرستان ایوان در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد :خواهان یکی از  فرهنگیان شهرستان و فردی بازنشسته می باشند با تقدیم دادخواست مدعی مالکیت کوچه منتهی به درب دبیرستان مذکور می شوند.

 

وی گفت :در این رابطه پس از اخذ دفاعیات حقوقی انجام گرفته توسط نمایندگان حقوقی شهرستان و استان، علیرغم اینکه دادگستری ایوان دعوای ایشان را رد نمود، دادگاه محترم تجدید نظر حکم به نفع ایشان صادر می نمایند، که پس  قطعیت حکم ، از خواهان دعوا چندین جلسه جهت مصالحه دعوت بعمل آمد و در این زمینه نشست هایی انجام گرفت که متاسفانه به جهت اعلام قیمت نامتعارف، این مدیریت و اداره کل محترم استان به دلایلی حاضر به پرداخت چنین مبلغی نگردیدند.

 

وی بیان کرد :پس از این مکاتبات  خواهان دعوا در این رابطه بدون هماهنگی با این اداره اقدام به مسدود نمودن درب هنرستان موصوف نمودند ..

 

پناهی ادامه داد:با این تفاسیر می توان گفت که ضمن احترام به خواهان محترم دعوا، این اقدام ایشان در حالی صورت می گیرد  که در طی یکی دو سال اخیر خیرین بزرگواری خارج از استان اقدام به ساخت حدود 5مدرسه و تجهیز و تعمیر بیش از ده ها مدرسه در این شهرستان نموده اند و همینطور افراد بزرگواری از این شهرستان در اهدای حدود دو هزار متر مربع زمین جهت ساخت این مدارس به این مدیریت و جامعه ی دانش آموزی شهرستان، مساعدت و بخشش داشته اند .

 

مدیر آموزش و پرورش ایوان تصریح کرد :در مجموع ما همچنان امیدوار می باشیم  این فرهنگ اسلامی  ( بخشش و ... ) که در شهرستان وجود دارد قدری بیشتر نسبت به آموزش و پرورش به عنوان متولی آموزش و تربیت فرزندانمان نهادینه تر شود لکن در رابطه با رفع این مشکل، انشاءالله  #بزودی_درب_دبیرستان مذکور از سمت جنوبی، منتهی به خیابان اصلی انتقال داده می شود و زیباتر و  پسندیده تر از قبل طراحی خواهد شد.

انتهای پیام

 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است