تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28215
تاریخ انتشار: 1. تير 1398 - 22:32
سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایوان در اردوگاه هفتم تیر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایوان، در اردوگاه هفتم تیر برگزار شد.

علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان در ابتدا، ورود چندین عضو جدید به شورای آموزش و پرورش را تبریک و از اعضای سابق که در طول دوره خود با این مدیریت همکاری داشتند تشکر نمودند.

 پناهی به بررسی مصوبات جلسه قبل پرداختند و گزارشی از پیگیری مصوبات جلسه قبل ارائه نمود سپس به دستور کار جلسه پرداختند و در ابتدا به کار‌های انجام گرفته شده در اردوگاه شهدای هفتم تیر، چون (دیوار کشی محوطه اردوگاه، ساخت جایگاه دانش آموزی، ایجاد سیستم روشنایی مناسب و...) در چند سال اخیر اشاره نمود که باعث استقبال مردم شهرستان و دیگر شهرستان‌های همجوار از اردوگاه گشته و حال با توجه به عدم اجرای چارت تشکیلاتی نیروی انسانی اردوگاه، امکان ادامه فعالیت اردوگاه با مشکل مواجه می‌گردد و از مدیر کل آموزش و پرورش استان درخواست فعال نمودن چارت نیروی انسانی آن شدند و در صورت عدم مساعدت، خواستار مجوز واگذاری اردوگاه در روز‌های پنج شنبه و جمعه در فصل تابستان به بخش خصوصی شدند.

وی در ادامه به ساختمان نیمه کاره جنب مدیریت آموزش و پرورش اشاره نمودند که می‌توان با تکمیل این ساختمان، مشکل کمبود فضای آموزشی را در آن محله مرتفع نمود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان به مشکل نبود فضای آموزشی در مسکن مهر و محلات اطراف اشاره نمودند و از فرماندار و مدیر کل آموزش و پرورش استان، درخواست چاره جویی برای حل مشکل فضای آموزشی این منطقه شدند همچنین در ادامه خواستار افزایش اعتبارات لازم در زمینه اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان شدند تا شاهد پویایی و حضور بانشاط دانش آموزان در این مراکز باشیم.

پناهی در خصوص مشکلات اردوگاه شهدای هفتم تیر و کمبود فضای آموزشی در کوی مسکن مهر و محله‌های همجوار که سعی مجدانه ما بر آن است تا از محل اعتبارات شهرستان بودجه لازم را برای رفع این مشکلات در نظر بگیریم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام پس از استماع گفته حاضرین در جلسه، از توجه ویژه فرماندار شهرستان، به آموزش و پرورش و تلاش‌های مجدانه آقای پناهی تشکر نمود.

رستم زاد تاکید کرد:  در صورت اختصاص اعتبارات بیشتر به اردوگاه، ظرفیت خوبی برای در آمد زایی دارد و قول دادند که با مطرح نمودن آن در شورای آموزش و پرورش استان و دیگر جلساتی که بتوان اعتبار لازم را برای اردوگاه فراهم نمود تلاش و مساعدت لازم را بعمل آورد.

انتهای پیام/با

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس