تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28206
تاریخ انتشار: 27. خرداد 1398 - 7:55
مدیر کمیته امداد ایوان از رشد ۳۰درصدی پرداخت زکات دراین شهرستان خبرداد

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛ حمید ایراندوست"؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان؛ گفت :امسال تاکنون یک میلیارد ودویست میلیون ریال زکات شامل زکات پروژه ها، زکات فطریه، عام، سادات، انعام ، غلات و زکات محصولات کشاورزان در این شهرستان جمع آوری شده است.
 
 
ایراندوست اظهار کرد :این میزان زکات جمع آوری شده در زمینه عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم، احداث و تعمیرات کلی مسکن، امورات فرهنگی و کمک به نیازمندان این شهرستان هزینه خواهد شد.
 
 
ایراندوست با بیان اینکه تمهیدات لازم، تبلیغات و اطلاع رسانی لازم برای ترویج هرچه بهتر این فریضه الهی صورت گرفته است،افزود: سال گذشته میزان زکات جمع آوری شده در شهرستان ایوان مبلغ ۹۶ میلیون تومان بوده است که درسال جاری پرداخت این واجب الهی نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته است.
 
 
ایراندوست ادامه داد: شهرستان ایوان یکی از شهرستان های برتر و نمونه در زمینه پرداخت زکات در استان ایلام است و هر ساله جمع آوری زکات در این شهرستان در حال افزایش بوده است.
 
 
وی ادامه داد:به عنوان نمونه در سال ۹۵ جمع آوری زکات در شهرستان ایوان نسبت به سال قبل ازرشد خوبی برخورزاربود کرد و امسال نیز در تلاش هستیم تا پایان سال زکات این شهرستان باز هم افزایش داشته باشد.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس