تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28205
تاریخ انتشار: 24. خرداد 1398 - 18:48
امام جمعه موقت ایوان گفت لازم وضروری است که شهردازی درراستای عمران شهری تلاش بیشتری کند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛ حجت الاسلام علی احمدیان امام جمعه موقت ایوان در خطبه های این هفته نمار جمعه ایوان گفت :دیروز دیدار رهبر معظم انقلاب با "آبه شینزو" که حامل دروغ هایی از جانب ترامپ بود را داشتیم، رهبر جواب ایشان را دادند و گفتند: ترامپ را شایسته مبادله پیام نمیدانم و هیچ پاسخی برای ایشان ارسال نمیکنم؛ با آمریکا نیز مذاکره نمیکنیم چون دروغگو و خیانتکار هستند.

حجت الاسلام احمدیان اظهار کرد:در برجام نشان داده شد آمریکا قابل اعتماد نیست.

کاش تمام مسئولان در برجام و غیر برجام مثل رهبری با این قاطعیت حرف میزدندرهبری گفتند: شرعا ساخت سلاح هسته را ممنوع اعلام کردیم و اگر میخواستیم بسازیم آمریکا هیچ کاری نمیتوانست انجام دهدهمچنین رهبری گفتند: اینکه ترامپ  میگوید قصد تغییر رژیم ایران را ندارد یک دروغ بزرگ است چون اگر میتوانست این کار را انجام دهد حتما انجام میداد.

 

 امام جمعه موقت ایوان افزود:شهادت سربازان دلیر اسلام بخارایی، صفار هرندی، امانی، نیک نژاد کسانی که جانشان را برای دین و آیین خدا  دادند را تسلیت میگویم.

 

وی بیان کرد:شهادت دکتر مصطفی چمران که تبعیت محض از امام(ره) داشت را تسلیت میگویم؛ اما امروز برخی زالو زاده هستند آقازاده نیستند و وبال حکومت اسلامی هستند وقتی سهمیه میخواهند بیشترین را میخواهند اما وقتی کاری از آنها میخواهیم شترمرغ می شوند و کاری انجام نمیدهندآقازاده ای که در دفاع از حرم شهید شده باشد به من معرفی کنید... این زالوصفتان اگر پایش بیوفتند اولین کسانی هستند که از مملکت فرار میکنند.

 

 احمدیان بیاتن کرد:قانون شفافیت مالی که از جانب آقای رییسی جان تازه ای گرفته از ایشان تشکر میکنیم تا هرکسی هرچه خواست از بیت المال نبرد و امیدوارم هرکسی که دزدی کرد به مردم معرفی شود و مماشات با او نشود.

 امام جمعه موقت ایوان ادامه داد:یکی از مسائل مهم ما تونل اربعین است، برای مسئولان ما خوب نیست طوری که شنیدم مسئول استانی گفته است طی یک یا دو ماه آینده تونل اربعین را تکمیل و بازگشایی میکنیم... اما از مسئول ایوانی میشنویم تا چند ماه دیگر، این زیبنده برای مسئولین نیست؛ تونل اربعین پیشانی ایوان است، اینکه امروز و فردا کنند مساله درستی نیست. امیدوارم مسئولان استان و شهرستان تمام تلاش را برای تونل اربعین بکار ببرند.

وی دز پایان گفت:تشکر کامل از شهرداری دارم با یک شرط قبلا قول داده بودند چاله چوله ها را درست کنند الان دارند درست میکنند اما جداول و کانال ها هم مورد توجه باشد تلاشمان این باشد ایوان از شهر چاله چوله ها اسمش به شهرستان ایوان عوض شود و میطلبد شهرداری بیشتر کار کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید