تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28203
تاریخ انتشار: 23. خرداد 1398 - 14:30
در آئین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت‌زدایی شهرستان ملکشاهی، دو باب منزل مسکونی در روستای خوشادول شهرستان ملکشاهی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛در آئین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت‌زدایی شهرستان ملکشاهی و باحضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، دو باب منزل مسکونی در روستای خوشادول شهرستان ملکشاهی افتتاح و به بهره‌برداری رسید. 

سرهنگ جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: این منازل مسکونی در راستای طرح شهید کاظمی در روستای خوشادول احداث شده است. 

وی با بیان اینکه هر واحد از این منازل به مساحت ۵۵ متر‌مربع ساخته شده افزود: جهت احداث هر واحد منزل مددجویان مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی سپاه هزینه شده است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام تصریح کرد: در سال ۹۸ تعداد ۸ واحد منزل مسکونی مددجویان در ملکشاهی در حال احداث است که ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی بیان داشت: ۱۲ واحد منزل مسکونی تعمیری و احداثی برای سیل‌زدگان تحت پوشش بهزیستی در قالب طرح جهاد همبستگی ملی با همکاری گروه‌های جهادی تا پایان سال انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 
ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95