تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28203
تاریخ انتشار: 23. خرداد 1398 - 14:30
در آئین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت‌زدایی شهرستان ملکشاهی، دو باب منزل مسکونی در روستای خوشادول شهرستان ملکشاهی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛در آئین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت‌زدایی شهرستان ملکشاهی و باحضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، دو باب منزل مسکونی در روستای خوشادول شهرستان ملکشاهی افتتاح و به بهره‌برداری رسید. 

سرهنگ جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: این منازل مسکونی در راستای طرح شهید کاظمی در روستای خوشادول احداث شده است. 

وی با بیان اینکه هر واحد از این منازل به مساحت ۵۵ متر‌مربع ساخته شده افزود: جهت احداث هر واحد منزل مددجویان مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی سپاه هزینه شده است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام تصریح کرد: در سال ۹۸ تعداد ۸ واحد منزل مسکونی مددجویان در ملکشاهی در حال احداث است که ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی بیان داشت: ۱۲ واحد منزل مسکونی تعمیری و احداثی برای سیل‌زدگان تحت پوشش بهزیستی در قالب طرح جهاد همبستگی ملی با همکاری گروه‌های جهادی تا پایان سال انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 
ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس