تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28189
تاریخ انتشار: 18. خرداد 1398 - 6:28
رییس اتاق اصناف ایوان خبر داد؛
بازرسی از500 واحد صنفی در ایوان
رئیس اتاق اصناف ایوان گفت : پانصد فقره بازرسی از ابتدای سال تاکنون از واحدهای صنفی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،"جهانشاه حیدری"؛رییس اتاق اصناف شهرستان ایوان؛در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : ییک از وظایف این نهاد در سطح شهرستان نظارت بر رقیمت کالاها و فعالیت اتحادیه ها در سطح شهرستان است است.

 

حیدری گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون500مورد بازرسی از سطح شهر توسط اکیپ های نظارتی صورت گرفته است که در ان راستا 50مورد تشکیل پرونده شده است.

 

وی افزود : در حال حاضر گشتهایی در سطح شهرستان فعال هستند همچنین با همکاری سایر نهادها همچون صمت،انتظامی ...نیز گشتهای مشترکی صورت خواهد گرفت.

 

 

وی همچنین با تاکید بر ضرورت اخذ پروانه فعالیت توسط واحدهای صنفی گفت: با بررسی وضعیت واحدهای صنفی این شهرستان نتایج به دست آمده گویای این است که همه واحدهای صنفی شهرستان ایوان پروانه فعالیت دارند.

 

حیدری افزود: اتحادیه ها طبق قانون به واحدهای فاقد پروانه کسب اخطار داده و مهلتی را برای دریافت مجوز به واحدهای صنفی می دهند که در صورت بی توجهی متصدیان محل کسب آنها پلمپ می شود.

 

رییس اتاق اصناف ایوان  از شهروندان خواست در صورت مواجهه با هر گونه تخلف صنفی موضوع را از طریق سامانه 124 و شماره تماس 33239566 اطلاع رسانی کنند.

 

 

 

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید