تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28186
تاریخ انتشار: 13. خرداد 1398 - 9:54
عضو شورای اسلامی شهر ایوان گفت:
فقط 11درصد از بودجه شهرداري ایوان تحقق يافته است
عضو شورای اسلامی شهر ایوان گفت: سال گذشته ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بودجه عمرانی به شهرداری ایوان اختصاص یافت که به دلیل مشکلات اقتصادی کشور از این مبلغ فقط ۳۲۰ میلیون تومان جذب شده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،یونس اسماعیلی عضو شورای اسلامی شهر ایوان و سخنگوی شورای عالی استان ایلامگفت: تحقق فقط 11 درصد از بودجه یک شهرستان در طول یک سال، مسدود شدن حساب شهرداری توسط اداره‌ی دیگر به‌بهانه بدهی و عدم زیرساخت‌های شهری مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: سال گذشته ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بودجه عمرانی به شهرداری ایوان اختصاص یافت که به دلیل مشکلات اقتصادی کشور از این مبلغ فقط ۳۲۰ میلیون تومان جذب شده است.

عضو شورای شهر ایوان اظهار داشت: انتظار می‌رود مسوولین با همراهی و همکاری برای حل مشکلات موجود با جذب بودجه کافی در راستای آبادانی تلاش کنند.

وی یادآور شد: در راستای اجرای طرح ضروری فاضلاب شهری بیش از 10 کیلومتر از معابر شهر ایوان حفاری شد که تاکنون هزینه این خسارت پرداخت نشده است و این امر سبب نارضایتی مردم شده است.

اسماعیلی ادامه داد: در راستای  جذب بودجه جلسات متعددی با استاندار و معاونین وی، فرماندار و .. برگزار شد، قول مساعدت گرفته ولی در عمل اجرایی نشده است.

وی بیان داشت: با برنامه‌های  صورت گرفته و در راستای آبادانی شهر ایوان در زمینه  آسفالت، بلوار سازی، مرمت و توسعه  فضای سبز، روشنایی معابر و …کارهای ارزنده‌ای انجام خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید