تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28185
تاریخ انتشار: 12. خرداد 1398 - 9:09
رفع مشکل اشتغال خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از اولویت اصلی بنیاد است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام  با هدف رسیدگی به وضعیت جامعه ایثارگری و نیز رایزنی لازم در خصوص اشتغال و بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر در شرکت لرزه نگاری دانا، مستقر در شهرستان ایوان با فرماندار ایوان دیدار و گفتگو کرد.

سلیمان رستمیان در این دیدار با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران، پاسدار منزلت اجتماعی ایثارگران و پرچم‌دار فرهنگ پایداری است، بیان داشت: جامعه ایثارگران سرمایه عظیم نظام و انقلاب هستند و در سرتاسر جهان، بازماندگان جنگ مورد تکریم قرار می گیرند و ما باید تا سرحد توان خانواده‌های معظم شهدا را تکریم کنیم.

مدیر بنیاد ایلام با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار ماست، ادامه داد: سعی و تلاش تمامی کارکنان این نهاد در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری به کار گرفته می‌شود.

رستمیان با اشاره به وضعیت اشتغال جامعه ایثارگری شهرستان ایوان، اظهارداشت: وضعیت اشتغال جوانان به‌خصوص بیکاران جامعه ایثارگری تبدیل به یک نگرانی بزرگ برای تمامی مسئولین کشور شده است و ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار جوانان، باید جزء مهم‌ترین فعالیت‌های ادارات شهرستان قرار بگیرد.

فرماندار ایوان نیز در این جلسه گفت: تلاش در راستای ارائه خدمت به ایثارگران یعنی تلاش در راستای سپاسگزاری از انسان‌هایی که برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و صیانت از ارزش‌های انقلابی و امنیت و آرامش کشور از تمام هستی خود گذشتند و آگاهانه و عاشقانه در میدان‌های جهاد، حماسه آفریدند.

امید علی سبزی تصریح کرد: امروز وظیفه ما زنده نگه‌داشتن راه و روش شهدای سفرکرده به عرش و قدردانی از خانواده‌ای معظم شهدا، جانبازان و آزادگان است چرا که ما هرچه داریم از ایثارگری آنهاست.

انتهای پیام/
 

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95