تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28185
تاریخ انتشار: 12. خرداد 1398 - 9:09
رفع مشکل اشتغال خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از اولویت اصلی بنیاد است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام  با هدف رسیدگی به وضعیت جامعه ایثارگری و نیز رایزنی لازم در خصوص اشتغال و بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر در شرکت لرزه نگاری دانا، مستقر در شهرستان ایوان با فرماندار ایوان دیدار و گفتگو کرد.

سلیمان رستمیان در این دیدار با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران، پاسدار منزلت اجتماعی ایثارگران و پرچم‌دار فرهنگ پایداری است، بیان داشت: جامعه ایثارگران سرمایه عظیم نظام و انقلاب هستند و در سرتاسر جهان، بازماندگان جنگ مورد تکریم قرار می گیرند و ما باید تا سرحد توان خانواده‌های معظم شهدا را تکریم کنیم.

مدیر بنیاد ایلام با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سرلوحه کار ماست، ادامه داد: سعی و تلاش تمامی کارکنان این نهاد در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری به کار گرفته می‌شود.

رستمیان با اشاره به وضعیت اشتغال جامعه ایثارگری شهرستان ایوان، اظهارداشت: وضعیت اشتغال جوانان به‌خصوص بیکاران جامعه ایثارگری تبدیل به یک نگرانی بزرگ برای تمامی مسئولین کشور شده است و ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار جوانان، باید جزء مهم‌ترین فعالیت‌های ادارات شهرستان قرار بگیرد.

فرماندار ایوان نیز در این جلسه گفت: تلاش در راستای ارائه خدمت به ایثارگران یعنی تلاش در راستای سپاسگزاری از انسان‌هایی که برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و صیانت از ارزش‌های انقلابی و امنیت و آرامش کشور از تمام هستی خود گذشتند و آگاهانه و عاشقانه در میدان‌های جهاد، حماسه آفریدند.

امید علی سبزی تصریح کرد: امروز وظیفه ما زنده نگه‌داشتن راه و روش شهدای سفرکرده به عرش و قدردانی از خانواده‌ای معظم شهدا، جانبازان و آزادگان است چرا که ما هرچه داریم از ایثارگری آنهاست.

انتهای پیام/
 

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس