تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28183
تاریخ انتشار: 12. خرداد 1398 - 8:53
خیرین شهرستان ایوان در راستای آزادی محکومان مالی و زندانیان جرائم غیر عمد مبلغ 210میلیون ریال کمک کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جشن گلریزان  در راستای  کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد با حضور امام جمعه و فرماندار ایوان و جمعی از مسئولین شهرستان ایوان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایوان برگزارشد.

 

"مهدی پروین" دادستان ایوان، در گفتگو با خبر نگارما اظهار کرد :با کمک خیرین نیکوکار مبلغ210میلیون ریال کمک برای ازادی زندانیان جرائم غیر عمد در این شهرستان جمع آوری شد.

 

 

وی با بیان اینکه محکومان مالی و زندانیان جرائم غیر عمد چشم انتظار کمک خیرین هستند، افزود: مردم ایوان  همواره به نیک نظری و شرکت در کارهای خیر شهره بودند و امیدواریم این کمک ها به جشن گلریزان ختم نشده و در طول سال ادامه داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: بهترین خیرات آن است که بی منت و در زمان حیات انسان انجام شود و نباید چنین فرصتی را برای شاد کردن دل خانواده ها و جلب رضای الهی را از دست بدهیم.

 

دادستان ایوان نبود ردیف مشخص در بودجه دولتی برای پرداخت هزینه های آزادی زندانیان اشاره کرد و یادآور شد: برای آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد کمک های خیرین و دستگیری نهادهای حمایتی نیاز است.

 

وی تاکید کرد: بسیاری از افرادی که با عنوان محکومین مالی وارد زندان می شوند مجرم نیستند بلکه به دلیل اشتباه در مدیریت اقتصادی ، نوسانات ناپایدار بازار و تولید ، آنها در سراشیبی زندان قرار گرفتند و از این رو مستحق کمک هستند.
 

 

دادستان ایوان  با بیان اینکه جشن گلریزان نمادی از نوع‌ دوستی و اظهار محبت خیران و نیکوکاران نسبت به دیگران است، خاطر نشان کرد: این انجمن با همکاری ستاد دیه استان تلاش می کند آمار زندانیان جرایم غیرعمد را با کمک خرین و نیکوکاران در سال جدید کاهش داده و به پایین ترین میزان خود برساند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس