تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28180
تاریخ انتشار: 11. خرداد 1398 - 8:18
فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت :بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران مسیری روشن در جهت پیمودن قله‌های پیشرفت است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،نشست روشنگری به همت حوزه شهید بهشتی (پایگاه شهدای شهر)با حضور فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان برگزار شد.

سرهنگ "عارف یاسمی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ایوان، در  این نشست  با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران مسیری روشن در جهت پیمودن قله های پیشرفت است، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک ریل سریع برای رسیدن به قله نهایی پیروزی انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه دشمن بسیار ضعیف و ناتوان شده است اظهار کرد :حضور مردم در تمام صحنههای، تقوا و ایستادگی عامل ترس دشمن از مردم انقلاب اسلامی ایران است.

یاسمی با بیان اینکه جوانان باید در زمینه علمی به دستاوردهای وسیع برسند،افزود : با رسیدن به قله های علمی باید به جهانیان اقتدار خود را ثابت کنیم و اجازه ندهیم که دشمن در عرصه علمی از ما پیشی بگیرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه ایوان  با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی عملی و واقعی تمدن اسلامی است، بیان کرد :: تقابل چهل ساله ما با دشمنان بر سرهمین موضوع است که اگر این مدل موفق شود، مرزهای جغرافیایی را پشت سر می‌گذارد.

وی اظهار کرد: در این میان همه آنچه در طول این چهل سال گذشته در نقشه‌های دشمن از تهاجم نظامی تا تحریم و فشار اقتصادی و عملیات روانی و مداخلات امنیتی تجربه کرده‌اید داستان شکست در به شکست کشاندن انقلاب اسلامی است و اثبات شده شکست‌ دادن انقلاب اسلامی خارج از دایره تسلط قدرت‌های بزرگ است، اما به فضل الهی این نظریه امروز نه تنها در فضای ذهن، بلکه در عالم واقعیت در منظر قضاوت جهانی باطل شده است.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس