تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28177
تاریخ انتشار: 10. خرداد 1398 - 13:01
فرماندار ایوان گفت:روزقدس،روز حمایت از ملت فلسطین،و نماد مبارزه با استکبار و نظام سلطه است .

به گزارش پایگاه خبری جویزر ،"امید علی سبزی"؛ فرماندار ایوان، در بین مردم شهرستان ایوان درراهپیمایی روز قدس درمسجد امام حسن مجتبی (ع) ضمن تشکر از حضور گسترده مردم شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: امروز اخرین روز از ماه مبارک رمضان است که توسط امام  راحل به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است،بیش از هفتاد سال است که از  رژیم صهیونیستی در راستای اهداف خودشان سرزمین فلسطین را اشغال کرده اند ودلیلی که امام راحل  با درایت خود این به عنوان روز قدس نامگذاری کرده است ان است که این روز به دست فراموشی سپرده نشود.

 

وی اظهار کرد:امروز بحمداله،ایران اسلامی به عنوان یک کشورقدرتمنددر منطقه مطرح است که نقش سازنده ای را در تمام معادلات ایفا می کند.

 

وی افزود :امروز شاهد بودیم که مردم باردیگر حضوری گسترده داشتندکه این حضور به یک حماسه تبدیل شده است.

 

فرماندار ایوان بیان کرد:در راستای عمران شهری گلایه مندی هایی وجود داردبا توجه به وقفه ای که ایجادشده، خوشبختانه از شورای شهر و شهرداری برنامه هایی خواسته شده است که امیدواریم بتوانیم در راستای عمران شهری خدماتی به مردم ارائه شود.

 

 

فرماندار ایوان تصریح کرد:هرجایی مردم حضوری قاطع درعرصه ها داشته اند موفق بوده ایم در ادامه راه هم قطعا از حضور مردم استفاده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس