تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28160
تاریخ انتشار: 27. ارديبهشت 1398 - 16:54
امام جمعه ایوان گفت : گرانی مضاعف بر بازار ایوان حاکم است لازم و ضروری است که نظارت بیشتری بر بازار حاکم شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام" علی حیدری "،امام جمعه ایوان ؛درخطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان با اشاره به اهمیت جایگاه نماز جمعه گفت:لازم وضروری است که همگان حضوری گسترده در نماز جمعه داشته باشند ،در روایات زیادی بر باشکوه شدن نماز جمعه تاکید شده است ،مسئولان باحضور خود درنماز جمعه روحیه خدمت را در خود تقویت کنند.
امام جمعه ایوان با اشاره به شهادت حضرت خدیجه کبری، اظهار کرد:وی تکیه گاه مالی اسلام ویاروهمراه پیامبر بود که وفات وی برای پیامبر سخت وسهمگین بود.
حجت الاسلام حیدری بیان کرد:جبهه مقاومت یمن در برابرآل سعود بعداز چند سال نه تنها ضعیف نشده اند بلکه امروز شاهد پیروزی های زیادی در روزهای اخیر بوده ایم،که این پیروزی ها معادلات حکام سعودی را به هم ریخته است،حکام سعودی باید بدانند که پیروزی جبهه مقاومت قطعی است.
وی با اشاره به سخنان رهبر در جمع مسئولان کشور ادامه داد:رهبر معظم انقلاب در این دیدار بیانات ارزشمندی را مطرح نمودند ،که نمونه بارزاین بیانات  مقاومت تنها راه حل مردم  است،اقدام عملی درحل مشکلات ومبارزه باقاچاق ،نمونه ای از مواردی است که رهبروبه آن اشاره کرد انچه که میتوان دریافت این است که بیشترمشکلات کشور ناشی از نگاه مسئولان وعدم اقدام بموقع و تصمیمات غلط مسئولان است.
یکی از مهمترین محورهای رهبری در مورد مذاکره بود؛که چندسال وقت صرف مذاکره شد که نتیجه ای از این مذاکرات حاصل نشد ،درطول این مدت رهبر تذکرات لازم رادادند ،اما برخی مسئولان همچنان بر مذاکره تاکید داشتند.رهبر مذاکره را سم مضاعف می دانند .
امام جمعه ایوان بیان کرد:مسئولان شهرستان باید درجهت رونق تولید گام های موثری را در سطح شهرستان بردارند وبایک کارجهادی گزارشهای امیدوارکنننده ای را ارائه دهند.

وی تصریح کرد:مجموعه شورای شهر در مقابل منفعت طلبی افراد فرصت طلب بایستند وتمام توان خود را در راستای بهبود وضعیت شهرستان بکارگیرند.
 
امام جمعه ایوان ادامه داد:متاسفانه شهرایوان گرانی  مضاعف بر بازار حاکم است که این عمل باعث گلایه مندی مردم شده است،با پیگیری هایی که صورت گرفت خوشبختانه قیمت مرغ و گوشت متعادل شد که لازم است در مورد سایرکالاها اقداماتی صورت گرفت.
امام جمعه ایوان اظهار کرد:یادوارهایی که برگزارمی شود نباید سوال برانگیز باشد ،شان وجایگاه هرکس باید درجایگاه خودش باشد ونباید تصاویر غیر واقعی وچهره ساز مطرح شود کههرگز در راستای هنر وفرهنگ جامعه نیست.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید