تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28158
تاریخ انتشار: 25. ارديبهشت 1398 - 6:51
جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان ایوان با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان ایوان با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزارشد.

 

در این جلسه حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه شهرستان ایوان ؛با تبریک ماه مبارک رمضان توجه به مسأله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را ضروری دانست و گفت: احیای این فریضه مهم الهی باید بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد.

 

وی عدم توجه به امر به معروف و نهی از منکر زمینه‌ساز رشد بی اخلاقی در جامعه خواهد شد، ادامه داد: اگر به دنبال نهادینه‌کردن ارزش های اسلامی در‌ جامعه هستیم باید این فریضه مهم اسلامی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

حیدری با اشاره به این که خداوند در قرآن کریم، بهترین ویژگی امت اسلامی را انجام امر به معروف و نهی از منکر دانسته است، گفت: با مطالعه دقیق در زندگی با برکت ائمه اطهار(علیهم السلام) در خواهیم یافت که آنها پیوسته برپا دارنده این فریضه بزرگ دینی بوده اند و در برپایی آن توصیه فراوانی نیز کرده اند.

 

امام جمعه ایوان با تأکید براین که احیای امر به معروف و نهی از منکر سلامت و سعادت جامعه اسلامی را تضمین می کند، گفت: توجه به این فریضه مهم دینی از بسیاری از ناهنجاری‌ها و انحراف‌های اجتماعی می‌کاهد و جامعه را به سوی سعادت و تعالی هدایت می‌کند.

 

وی در پایان گفت : باید بستر اجرای امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه ایجاد شود و خانواده ،مدرسه ...در راستای اجرای این فریضه پیشگام باشند.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است