تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28148
تاریخ انتشار: 21. ارديبهشت 1398 - 7:37
طی مراسمی از خانواده های شهدای فرهنگی، مدیران و معلمان نمونه تجلیل شد .

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛در هفته بزرگداشت مقام معلم ،سالن شهید رجایی شهرستان ایوان حال و هوایی متفاوت را نسبت به دفعه های قبل تجربه نمود و این بار مهمانان ما کسانی بودند که راهنمای نسل جوان جامعه به سمت علم و دانایی اند .

 

"علیرضا پناهی "،مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان با قدردانی از حضور مسئولین ،یاد و خاطره استاد شهید مطهری و شهدای فرهنگی شهرستان را گرامی داشتند و خاطر نشان کردند که وقتی صحبت از معلم به میان می آید، در ذهن انسان ناخودآگاه واژه های دلسوزی، فداکاری  و عشق مجسم می شود .
 

پناهی  درادامه اظهار داشتند که معلمانان باغبانان نهال های آینده ساز کشورند و نه تنها افراد یک جامعه را تربیت می کنند بلکه تاریخ را می سازند و این والایی و اهمیّت جایگاه، نقش معلم را در جامعه برجسته و بی بدیل نموده است .

 سپس سبزی فرماندار شهرستان ایوان نیز نقش معلمان را در جامعه بسیار خطیر دانستند و آنان را مجاهدان راه علم و خط اول مبارزه با فرهنگ بیگانه معرفی نمودند و اظهار داشتند که رشد و اعتلای هر جامعه ای مدیون معلمان و فرهنگیان آن جامعه است و تا زمانی که به آنان توجه نشود، رشد و ترقی امکان پذیر نخواهد بود.

 

در پایان این مراسم از خانواده های شهدای فرهنگی، مدیران و معلمان نمونه تجلیل شد .  

 

انتهای پیام

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است