تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28144
تاریخ انتشار: 20. ارديبهشت 1398 - 17:00
امام جمعه ایوان گفت :تکیه به ظزفیت و توان داخلی اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛حجت الاسلام" علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان درخطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان  با تبریک فرارسیدن  ماه مبارک رمضان گفت:ماه رمضان زمینه ساز رشد و تعالی انسان است ،دراین ماه اگر عمل نیکی صورت بگیرد اجروپاداش زیادی نصیب انسان می شود پس لازم وضروری است که بیشترین بهره را از این ماه برد.
امام جمعه ایوان اظهار کرد:در این ماه لازم است که امربه معروف و نهی از منکر را عملیاتی کنیم واین فریضه را در سطح جامعه گسترش دهیم.
حجت الاسلام حیدری افزود:همه ما شاهد هستیم که طی ماههای گذشته نابسامانی های اقتصادی در سطح کشور به وجود امد وبرای همگان سوال است که چرا گرانی های روز افزون دامن جامعه را گرفته است ،که عده ای پاسخ دادند که علت این مشکلات ناشی از وجودرییس جمهور امریکا است.
وی اضافه کرد:ایاتوانستیم سنگرهای اقتصادی را تقویت کنیم مشکلات اقتصاد ما ضعف مدیریتی... است که نتوانستیم خلاهای مدیریتی راتقویت کنیم ،رفع ناسامانی های اقتصادی و تکیه بر اقتصاد مقاومتی می توانیم در زمینه اقتصادی موفق باشیم پس نباید مشکلات اقتصادی را به رییس جمهور امریکا ...ربط داد.
امام جمعه ایوان تصریح کرد:هدف از برجام رفع تحریمها بود که طرف مقابل از همان ابتدا مفاد برجام نقض شد،رهبری نکاتی را مطرح کردند اگر این نکات جامه عمل پوشانده می شد اکنون به این میزان  دچار مشکل  نمیشدیم ،امروز خروج از برجام  وبازگشت به شرایط قبل از برجام تنها راه حل باقی مانده برای ایران است،امروز تنها راه حل مقابله به مثل است که مردم هم پشتیبان هستند و خواهان مقابله با مذاکرات فرصت سوز هستند.
وی با اشاره به مشکلات شهرستان بیان داشت تونل  اربعین و تکمیل پروژه زاه امامزاده حاجی حاضر از مطالبات مردم است که امیدواریم مسئولان در این زمینه تلاش کنند.
وی ادامه داد:گرانی در سطح شهرستان وجود دارد قیمت برخی کالاها درشهرستان نسبت به  جاههای دیگربیشتر است که لازم است نظارتها بیشتر شود.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید