تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28135
تاریخ انتشار: 18. ارديبهشت 1398 - 6:35
گزارشی از بی توجهی آتش نشانی به یک تماس؛
وقتی خیلی زود دیر می شود!
متاسفانه روز گذشته شاهد حریق در یکی از منازل روستای ساتیان بودیم که بنا برگوا ه شاهدان تماس های مکرر با 125مبنی بر اعزام آتش نشان به محل ناکام ماندو تلفن125پاسخگو نیاز شهروندان نبود.
به گزارش پایگاه خبری جویزر؛آتش نشانی به عنوان سازمانی که در مواقع بروز حوادث حضوری فعال دارند باید نسبت به نجات جان انسانها، مهار و اطفای آتش سوزی از حساسیت بالایی برخوردارباشد.

 

متاسفانه اواخر روز گذشه منزل یکی از اهالی روستای ساتیان شهرستان ایواندچار حریق شد که در این حادثه وسایل منزل این فرد دچار خسارت شدند.

 

قاسمی صاحب خانه این منزل در گفتگوبا خبر نگار ما اظهار کرد : اواخر روز گذشته به دلیل نامشخصی منزل اینجانب دچار حریق شد که این امر سبب شد تا مقداری از وسایلم از بین بود.

 

وی گفت : در همانلحظات اولیه با توجه به اینکه در منزل کبسول آتش نشانی نداشتم سریعا با شماره تلفن 125تماس گرفتم به این منظور که این پایگاه می تواند با اعزام نیرو خسارات وارده را کاهش دهد.

 

قاسمی افزود : تماسهای مکرر اینجانب و چند تن از همسایگان با آتش نشانی متاسفانه ناکام ماند و هیچ تماسی باپاسخ این سازمان روبرو نشد.

وی ادامه داد: آتش نشانی نهادی است که باید دبر کمترین زمان ممکن پاسخگو بادشد و نیرو به محل اعزام کند  تا بتواند از افزایش خسارات جلوگیری کند.

 

کامران حسنی شهدار ایوان نیز در این رابطه در فتگو باخبرنگار ما اظهار کرد : متاسفانه چند روزی است که شماره تلفن 125به دلیل بدهی از سوی مخابرات قطع است .

 

وی بیان کرد : اواخر روز گذشته  طی صحبتهایی که شد یکی ازمسئولین مخابرات با وصل مجدد این خط امکان برقراری ارتباط با شماره تلفن 125میسر کرد.

 

شهردار ایوان ادامه داد: همانطور که می دانید آتش نانی مستقر در شهر ایوان بر اساس قوانین نباید از  محدوده شهر خار ج شود که در این راستا مکاتباتی صورت گرفته که مسافت تعیین شده برای خروج آتش نانی مستقر در داخل شهر مشخص شود.

 

امیدواری مسئولان شهرستان در راستای مرفع مشکلات مردم گامهای موثری را بردارند تا شاهد اینگونه مشکلات نباشیم

 

 

انتهای پیام

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید