تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28133
تاریخ انتشار: 15. ارديبهشت 1398 - 7:15
اختلال و عدم همراهی سرعت اینترنت در مناطق مختلف شهرستان ایوان سبب گلایه مندی کاربران شده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛تلفن و اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم است و می‌توان گفت در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت‌های مربوط به آن فراهم می‌شود.

 

قرن جدید، قرن ارتباطات و تکنولوژی است و اینترنت نقش تاثیرگذاری در زندگی مردم ایفا می‌کند، گرایش مردم به استفاده از اینترنت و احساس نیاز به این فناوری رو به افزایش است.

 

در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیاری در سطح کشور در زمینه توسعه شبکه‌های مخابراتی صورت گرفته است و چندین اپراتور بزرگ تلفن همراه نیز در کشور مشغول به فعالیت هستند که دامنه گسترش آنها از کلان‌شهرها تا روستاهای دورافتاده کشیده شده است.

 

رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده است تا شاهد ارائه امکاناتی بسیار خوبی و آنتن دهی مطلوب در اکثر نقاط کشور باشیم ولی هنوز هم نقاطی هستند که در این زمینه مشکلاتی دارند.

 

در قرن جدید که قرن تکنولوژی و ارتباطات است مشکل آنتن دهی موبایل و عدم دسترسی به اینترنت یک مشکل اساسی است.

 

در استان ایلام  نیز گام هایی در این زمینه برداشته شده است اما متاسفانه در شهرستان ایوان هنوز هم مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.

 

 

شهرستان ایوان در زمینه اینترنت، تلفن ثابت، همراه اول و ایرانسل، زیر ساخت های مخابرات، عدم آنتن دهی تلفن همراه در برخی روستاها و راه‌های مواصلاتی و برخی مسائل دیگر در این زمینه دچار مشکلات عدیده‌ای است که نیازمند توجهات ویژه مسئولان است.

 

در حالی که هر روز تکنولوژی جدیدی وارد بازار می‌شود و اینترنت یکی از ملزومات استفاده از آنها است، مردم  روستاهای شهرستان ایوان با کمبودها و مشکلات زیادی در زمینه استفاده از اینترنت روبرو هستند.

 

 

نادری یکی از اهالی دهستان ترن در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : یکی از مشکلات اساسی مردم دهستان ترن عدم انتن دهی تلفن همراه و اینترنت در این منطقه است که متاسفانه داد اهالی را درآورده است.

 

وی بیان کرد : همانطور که همگان می دانند استفاده از اینترنت امروزه از ضروریات است بسیاری از فرزندانمان دانشجو هستند و برای رفع ضروریات دانشگاهی خود نیازمند داشتن یک اینترنت پرسرعت هستند.

 

نادری ادامه داد: اهالی درخواستهایی را از شزکت مخابرات شهرستان ایوان داشته اند اما متاسفانه تاکنون به آن جامه عمل پوشانده نشده است.

 

در پایان نگارنده از مدیریت مخابرات شهرستان ایوان این موضوع را مطالبه گری می کند امیدواریم پاسخی قانع کننده را به اهالی بدهد.

 

انتهای پیام

 

 

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید