تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28087
تاریخ انتشار: 30. فروردين 1398 - 18:00
امام جمعه ایوان گفت ::شورای شهر باید رویکرد خود را عوض کند،اعتباراتی در اختیار داشتند اگر این اعتبارات درست هزینه می شد شاهد تحول در شهر بودیم.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛"حجت الاسلام" علی حیدری" امام جمعه ایوان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان با تبریک میلاد منجی عالم بشریت گفت:قبل از ظهور اسلام خبر از منجی داده شده است منجی که ظلم و تجاوزگری را از سراسر کره زمین برمی دارد و عدالت را در زمین جاری می کند.
حجت الاسلام حیدری اظهار کرد:تلاش سربازان گمنام  امام زمان  مایه ارامش مردم و مایه اضطراب ووترس دشمنان است ،تلاش این  عزیزان در عرصه های مختلف بخصوص اطاعت از فرامین رهبری باعث شده است این عزیزان در دل مردم جایی گیرند .

امام جمعه ایوان افزود:در پیام رهبر معظم انقلاب ،رهبری روی محوریت قرار دادن جوانان تاکید دارند که لازمه تحقق این امر تلاش مسئولان و جوانان در این عرصه است.
وی ضمن تبریک به روشندل ابوانی و کسب مقام اول مسابقات بین المللی قران توسط مریم شفیعی  گفت :درشهرستان ایوان  ظرفیتهای زیادی وجود دارد که لازم و ضروی است که مسئولان در راستای شکوفایی استعدادها تلاش کنند.
وی ادامه داد:رهبری روی شناخت دشمن واینکه باید ماهیت دشمن رابشناسیم و فریب ظاهر و لبخند انان را نخوریم.
امام جمعه ایوان بیان داشت : ۶سال پیش برخی از مسئولان  با وعده هایی که ان را کلید حل مشکلات مردم دانستند که رهبر معظم انقلاب بدبینی ازاین راه و تکیه بر اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند،در زمینه اقتصاد مقاومتی غفلت های زیادی  شد که نتیجه ان وضعیت اقتصادی نامناسب است.
امام جمعه ایوان بیان کرد:باید در مقابل دشمن در همه عرصه ها ایستاد تا دشمن به عقب رانده شود،امروز انتظار مردم اجرای فرامین رهبری و عملی کردن فرامین رهبری است.
امام جمعه ایوان با اشاره به مسائل شهرستان  تصریح کرد:ظرفیتها وپتانسیل های زیادی در شهرستان  ایوان وجود دارد،باید شهرستان ایوان یکی از شهرستانهای نمونه باشد،اما در ظاهر شاهد بی رمقی های زیادی در سطح شهرستان وجود دارد.که  دلایل ان کم کاری های فرهنگی،رویکرد فرصت طلبی  است.
امام جمعه ایوان با تبربک به شهردار جدید و اعلام امادگی با وی در راستای همفکری وکمک اظهار کردشهردار باید متعلق به مردم باشد و به یک حزب یا گروه تعلق نداشته باشد شهردار جدید بایددر راستای  نظافت شهر،همفکری با مردم و مسئولان تلاش کند.
وی بیان کرد:شورای شهر باید رویکرد خود را عوض کند،اعتباراتی در اختیار داشتند اگر این اعتبارات درست  هزینه می شد شاهد تحول در شهر بودیم.

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید