تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28067
تاریخ انتشار: 25. فروردين 1398 - 6:51
جانشین سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: کمک و بازسازی اصناف، محیط های علمی آموزشی و تلاش برای کنترل آسیبهای اجتماعی و پیامدهای بهداشتی و درمانی ویژه در دستور کار است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جانشین سازمان بسیج مستضعفین در جلسه فوق العاده برنامه ریزی برای باز سازی مناطق سیل زده که با حضور معاونین و مسئولین قشری این سازمان برگزار شد اظهار داشت: پایگاه های مقاومت بسیج در مساجد و اقشار سازمان بسیج با تقسیم بندی واحد های روستایی مناطق سیل زده، کار باز سازی و تجهیز بیش از ۱۰ هزار واحد روستایی را کلید خواهد زد.

سردار سپهر اظهار داشت: کمک و بازسازی اصناف، محیط های علمی آموزشی و تلاش برای کنترل آسیبهای اجتماعی و پیامدهای بهداشتی و درمانی ویژه در دستور کار است.

وی افزود: واحدهای علمی و مهندسی بسیج در مسیر امداد رسانی به سیل زدگان علاوه بر استفاده از امکانات موجود، اقدام به طراحی و ساخت تجهیزات نو آورانه و البته سامانه های مجازی ویژه مدیریت بحران و امداد رسانی کرده است.

جانشین سازمان بسیج با اشاره به اینکه کار بسیج انجام اقداماتی است که هیچ جای دیگر قادر به انجام آن نیست، اظهار داشت: همه ظرفیت های بسیج امروز در نقاط آسیب دیده کشور با تقسیم کار خاص در حال مدیریت خدمت رسانی به مردم است.

 

انتهای پیام/ 

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس