تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28067
تاریخ انتشار: 25. فروردين 1398 - 6:51
جانشین سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: کمک و بازسازی اصناف، محیط های علمی آموزشی و تلاش برای کنترل آسیبهای اجتماعی و پیامدهای بهداشتی و درمانی ویژه در دستور کار است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،جانشین سازمان بسیج مستضعفین در جلسه فوق العاده برنامه ریزی برای باز سازی مناطق سیل زده که با حضور معاونین و مسئولین قشری این سازمان برگزار شد اظهار داشت: پایگاه های مقاومت بسیج در مساجد و اقشار سازمان بسیج با تقسیم بندی واحد های روستایی مناطق سیل زده، کار باز سازی و تجهیز بیش از ۱۰ هزار واحد روستایی را کلید خواهد زد.

سردار سپهر اظهار داشت: کمک و بازسازی اصناف، محیط های علمی آموزشی و تلاش برای کنترل آسیبهای اجتماعی و پیامدهای بهداشتی و درمانی ویژه در دستور کار است.

وی افزود: واحدهای علمی و مهندسی بسیج در مسیر امداد رسانی به سیل زدگان علاوه بر استفاده از امکانات موجود، اقدام به طراحی و ساخت تجهیزات نو آورانه و البته سامانه های مجازی ویژه مدیریت بحران و امداد رسانی کرده است.

جانشین سازمان بسیج با اشاره به اینکه کار بسیج انجام اقداماتی است که هیچ جای دیگر قادر به انجام آن نیست، اظهار داشت: همه ظرفیت های بسیج امروز در نقاط آسیب دیده کشور با تقسیم کار خاص در حال مدیریت خدمت رسانی به مردم است.

 

انتهای پیام/ 

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است