تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28053
تاریخ انتشار: 24. فروردين 1398 - 6:48
امام جمعه ایوان گفت :تروریستی خواندن سپاه نشان از جهل آمریکا است.

به گزارش پایگاه خبری جویزرحجت الاسلام علی حیدری امام جمعه شهرستان ایوان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان گفت:رمز خوشبختی انسان این است که ارتبط با خداوند داشته باشد و از ارتباط  با خداوند دور نشودودر همه حال یادخدا را سرلوحه خود قرار دهد.

 

امام جمعه ایوان با تبریک روز پاسدار اظهار کرد:رهبر معظم انقلاب سخنان ارزشمندی را در حرم امام رضا مطرح کردندو بیان کردند سال جدید سال

فرصتهااست دو این سال باید تولید رونق گیرد و تاکید بر شکست دشمن در جنگ اقتصادی را مطرح کردندکه در این راستا مسئولان باید کمر  همت را برای شکست دشمن محکم ببندند.

 

 

امام جمعه ایوان افزود:دولت ما امروز دولت پیر است اگر نگاهی به کابینه دولت بیاندازیم خواهیم دید که یک وزیز جوان در کابینه است که لازم است به جوانان هم میدان داد.

 

حجت السلام حیدری بیان کرد:بارشهای اخیر باعث خیروبرکتهای زیادی شد،مشکلاتی را نیز به وجود اورد که عامل این مشکلات غفلت هاب انسانی است.

 

 

وی با بیان اینکه حضور سپاه وارتش در بین مردم سیل زده قابل تقدیر است تصریح کرد: سپاه وارتش در همان ساعات اولیه در بین مردم حضور پیدا کردند اما مسئولانی بودند که سفر خارج از کشور را به حضور در بین مردم ترجیح دادند یا اگر حضور پیدا کردند با تاخیر بود.

 

امام جمعه ایوان بابیان اقدام خصمانه امریکا درقراردادن سپاه به عنوان گروه تروریست مطرح کردند  بیان داشت:سپاه کارنامه درخشانی دارد، واین اقدام نشان از حماقت دولت امریکا است .

 

حجت الاسلام حیدری با انتقاد ازوضعیت موجود شهرستان افزود:۲۰میلیاردتومان طی دوسال در اختیار شورای شهرقرار گرفته است که نتیجه عملکرد آنان ، نارسایی سیل بندهاو ابراها ،عمران شهری نامناسب نشان از ضعف شورا است.متاسفانه کسی هم پاسخگو نیست واین امرسبب گلایه مندی مردم شده است.از مسئولان استان خواستار هستیم چنانچه شورا همچنان عملکرد نامناسب داشته باشد خواستار انحلال ان هستیم.
 

 

انتهای پیام

 

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید