تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28034
تاریخ انتشار: 20. فروردين 1398 - 14:02
مسئول بسیج مهندسین شهرستان ایوان:
اجرای طرح بسیج همگام با کشاورزدر20روستای ایوان
مسئول بسیج مهندسین شهرستان ایوان از اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در20روستای ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"بهنام مرادی"؛ مسئول بسیج مهندسین شهرستان ایوان ؛ هدف از اجرای طرح را علمی‌کردن کشاورزی در روستاها عنوان و اظهار کرد:باتوجه به کشت‌وکار سنتی کشاورزان در بحث کشت محصولات غالب و استراتژیک، کارشناسان بسیج مهندسین کشاورزی به مدت یک سال زراعی کاشت، داشت و برداشت، مشاوره‌های کشاورزی برای کشاورزان، جهت افزایش میزان عملکرد محصولات زراعی خواهند داشت.

 

 

مرادی گفت : با توجه به حضور فعال و مستمر اعضا بسیج مهندسین کشاورزی در روستاهای محروم و ارتباط نزدیک با کشاورزان و مشاوره‌های علمی و به‌موقع جهت کشت و کار محصولات زراعی، کشاورزان استقبال چشمگیری را  از این طرح داشته‌اند.

 

 

وی با بیان اینکه این طرح توسط فارغ التحصیلان بخش کشاورزی و اعضا فعال بسیج مهندسین کشاورزی برگزار می‌شود،افزود: قبل از شروع فعالیت، قراردادهایی با اعضا این طرح  به مدت یک سال زراعی جهت مشاوره‌های کشاورزی به کشاوران انعقاد گردیده است.

 

 

مرادی ادامه داد: درحال حاضر طرح بسیج همگام با کشاورز در شهرستان ایوان با حضور 11نهندس معین رد روستاهای کپنه کران،ساتیان، نهرغلام ویس ....در حال اجرا است.

 

 

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی  تاکید کرد: این طرح به برکت فعالیت‌های سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و اعضا فعال سازمان و استقبال کشاورزان تا حدود زیادی موفق بوده و انتظار می‌رود با مشاوره‌های مستقیم مهندسین بسیجی به کشاورزان، شاهد افزایش میزان عملکرد محصولات کشاورزی  در آینده ای نزدیک باشیم.

 

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید