تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28032
تاریخ انتشار: 20. فروردين 1398 - 13:34
امام جمعه موقت ایوان گفت :اقدام آمریکا آسیبی به سپاه نمی زندآمریکا منشاء تروریسم در جهان است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام" علی احمدیان"؛ امام جمعه موقت ایوان ،در واکنش به قرار دادن سپاه در فهرست تروریست از سوی آمریکا درگفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این اقدام آمریکا منجر به ارتقای جایگاه سپاه پاسداران در جهان و به ویژه در دل ملت‌های دنیا خواهد شد، اظهار کرد: مردم دنیا و منطقه منشا همه بدبختی‌ها به ویژه تروریسم ودیگر مصادیق تروریسم را آمریکا می‌دانند به همین جهت زمانی که آمریکایی‌ها سپاه را به عنوان مصداق تروریسم مطرح می‌کنند، محبوبیت و جایگاه معنوی سپاه در دنیا ارتقا می‌یابد.

 

 

احمدیان گفت : آمریکا با این اقدام نمی‌تواند آسیبی به سپاه پاسداران وارد کند چرا که منشا اقتدار و توانمندی سپاه، داخلی است نه بیرونی و لذا این مسئله ضرری را متوجه سپاه پاسداران نمی‌کند.

 

 

وی افزود: آمریکا از سپاه پاسداران ضربه خورده است و سپاه همه آمال و آرزوهای آمریکا برای سیطره در منطقه را نقش بر آب کرده است و اگر آمریکا چنین اقدامی علیه سپاه انجام نمی‌داد، باید دچار تردید می‌شدیم.

 

امام جمعه موقت ایوان  خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) فرمودند «اگر دشمن از شما تعریف کرد باید نسبت به حقانیتتان شک کنید اما اگر دشمن در مقابل شما قرار گرفت، بدانید که راه درستی را انتخاب کرده اید» پس این اقدام آمریکا هم نشانه حقانیت و راه درست سپاه است و قطعاً سپاه این مسیر خود را ادامه می‌دهد.

 

 

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید