تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28024
تاریخ انتشار: 19. فروردين 1398 - 7:11
مدیر فنی و حرفه ای ایوان از ارائه اموزشهای فنی و حرفه ی بصورت رایگان به یک هزار و 200 کارآموز در سال گذشته خبرداد.

"قباد خسروی"؛ مدیرمرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ایوان؛ در گفتگو با خبرنگار جویزر اظهار کرد:خوشبختانه مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان ایوان بنا بر موافقتنامه آموزشی تدوین شده در سال95 در حوزه های مختلف آموزشی  موفق شد با تلاش شبانه روزی مجموعه پرسنل اداری وآموزشی  تمامی تعهدات آموزشی را در بخشهای ثابت،روستایی-صنایع ضمن کار و صنایع اصناف با رشد 107درصدی محقق نماید.

 

 

خسروی گفت:محقق شدن این نتیجه با تلاش کادر مجرب آموزشی و تلاش شبانه روزی تحقق پیدا نموده است که این کادر در سال گذشته  تاکنون توانسته است بیش از  221هزار نفر ساعت آموزش ارائه دهد ک که این میزان نسبت به عملکرد توافق شده درصد بالاتری را نشان می دهد.

 

 

وی به رشته های آموزشی ارائه شده در این مرکز اشاره کرد و افزود:از جمله رشته هایی که در این مرکز آموزش داده می شوند  میتوانبه  مکانیک ،برق ساختمان ،نقشه کشی ،فناوری اطلاعات ، برقکار صنعتی ، جوشکاری و لوله کشی گاز خانگی در حوزه برادران و رشته های کیف دوزی با چرم ، خیاطی ، رایانه ، قالیبافی ، نقشه کشی ساختمان و صنایع دستی در حوزه خواهران اشاره نمود.

 

 

وی در پایان گفت:برنامه  ریزری هایی در راستای ارائه رشته های جدید در سال آینده صورت گرفته شده است چناچه اعتبار لازم در این راستا تخصیص پیدا کند در مدار آموزش قرار خواهند گرفت.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95