تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28016
تاریخ انتشار: 18. فروردين 1398 - 7:16
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایوان:
بازدید165هزار گردشگر نوروزی از اماکن دیدنی ایوان
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایوان از بازدید 165هزار گردشگر نوروزی از اماکن دیدنی ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"اکبر چراغی"؛ رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایوان؛ در گفتگو با خبر نگار ما  اظهار کرد:شهرستان ایوان با داشتن طبیعت بکر و دیدنی و آثار باستانی و اماکن گردشگری فراوان یکی از شهرستان هایی است که همه ساله در ایام نوروز پذیرای خیل عظیمی از مسافران نوروزی است .

 

 

چراغی گفت : خوشبختانه  امسال در سطح شهرستان ستاد سفر نوروزی برنامه ریزی های خوبی را د راستای استقبال از میهمانان نوروزی در نظر گرفت.

 

 

وی افزود:  امسال با برپایی ایستگاه هایی در نقاط مختلف شهرستان سعی درتسهیل در ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی نموده ایم که با تهیه و توزیع نقشه گردشگری ایوان در بین مسافران در این زمینه موفق عمل کردیم .

 

 

وی ادامه داد:از جمله آثار تاریخی متعدد این شهرستان که در فهرست ملی آثار کشور ثبت شده آثاری همچون طاق شیرین و فرهاد، آتشکده سیاهگل، پل شیرپناه، قلعه گوریا، محوطه گاو میش، قلعه شمیران، تپه کلان، تپه نرگسی و شهر تاریخی جوی زر است  که در این ایام منطقه سیاگل و سد کنگیر  بیشترین بازدید کنندهرا به خود اختصاص داد.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایوان با اشاره به ابنکه امسال  از ابتدای تعطیلات  بیش از  165هزار نفر از اماکن دیدنی ایوان بازدید کردند بیان داشت : امسال برای اولین بار در سطح شهرستان نوروزگاه اجرا شد که این برنامه با اجرای برنامه هایی همچون نمایش استند آپ ،موسیقی ....مورد استقبال مردم عزیز شهرستان قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید