تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28014
تاریخ انتشار: 10. فروردين 1398 - 16:54
جلسه ستاد بحران درشهرستان ایوان نیز ظاهرا بدور از حضور رسانه ها برگزار شده است ،که این امر زمینه گلایه مندی این قشررا فراهم کرد.

یادداشت//

هر حادثه وقتی در چار دیواریِ سکوت ،بی اعتنایی و غفلت قرار بگیرد، خواهد مرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگی دارد به اینکه مبلّغان و خبر رسانانی امین، صادق و با انگیزه داشته باشند.

با توجه به رسالت خبرنگاران در زمینه انعکاس خدمات رسانی و اقدامات صورت گرفته از طرف ادارات، نهادها و  همچنین نقش مهم اطلاع رسانی به موقع رویدادها و جلسات موثر در سطح شهرستان ،تاکنون همکاری شایسته ای از طرف برخی مدیران و روابط عمومی ادارات با خبرنگاران این شهرستان صورت نپذیرفته است.   

 

همانطور که می دانید سامانه بارشی چند روزی است که آسمان کل کشور را تحت تاثیر قرار داده  است و مشکلاتی را نیز در برخی از نقاط بوجود آورده است که مسبب  تشکیل جلسات ستاد بحران در شهرهای مختلف در راستای جلوگیری از خسارات احتمالی شده است.

جلسه ستاد بحران درشهرستان ایوان نیز ظاهرا بدور از حضور رسانه ها برگزار شده است ،که این  امر زمینه گلایه مندی این قشر  را از مسئولان مربوطه فراهم کرده است که دلیل عدم حضور خبرنگاران ورسانه های شهرستان  در جلسات چیست چرا هیچ یک از خبرنگاران فضای مجازی شهرستان نباید در جلسات همچون جلسه ستاد بحران   حضور داشته باشند.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس