تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28013
تاریخ انتشار: 10. فروردين 1398 - 8:16
امام جمعه موقت ایوان گفت: جای تاسف دارد که تعدادی از مسوولان کشوری و استانی در شرایط بحرانی به مسافرت‌های خارجی و غیرضرور می‌روند.سفرهای غیرضروری برخی از مسوولان در شرایط بحرانی ناشی از انتصاب ناصحیح بوده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ، حجت الاسلام "علی احمدیان "؛امام جمعه موقت ایوان، در واکنش به سفر نوروزی اخیر شهردار ایلام در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : جای تاسف دارد که تعدادی از مسوولان کشوری و استانی در شرایط بحرانی به مسافرت‌های خارجی و غیرضرور می‌روند.سفرهای غیرضروری برخی از مسوولان در شرایط بحرانی ناشی از انتصاب ناصحیح  بوده است.

 

وی افزود: وضعیت اقتصادی و کنونی که بر  کشور حکم می‌کند که مسؤولان در شرایط بحرانی هم‌پای مردم بوده و مسؤولیت‌پذیر باشند.

 

حجت الاسلام احمدیان ادامه داد: مسئولین نظام جمهوری اسلامی باید خود را در کنار مردم ببینند و نباید خودرا متعلق به طبقه بالای جامعه بدانند چرا که نماینده کل اقشار جامعه هستند.

 

 

 امام جمعه موقت ایوان بیان کرد: چطور برخی‌ها به خود اجازه می‌دهند در این شرایط از  ارز خارجی هزینه کنند در حالی‌که هم وطنانمان برای تامین ضروریات زندگی مشکل دارند.

 

وی در پایان بیان داشت : مسئولان بدانند که به برکت نظام جمهوری اسلامی به پست و مقام رسیده اند پس از جایگاه و مقامی که کسب کرده اند سو استفاده نکنند.

 

انتها پیام

ارسال نظر
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام