تازه ترین مطالب

کد مطلب: 28013
تاریخ انتشار: 10. فروردين 1398 - 8:16
امام جمعه موقت ایوان گفت: جای تاسف دارد که تعدادی از مسوولان کشوری و استانی در شرایط بحرانی به مسافرت‌های خارجی و غیرضرور می‌روند.سفرهای غیرضروری برخی از مسوولان در شرایط بحرانی ناشی از انتصاب ناصحیح بوده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر ، حجت الاسلام "علی احمدیان "؛امام جمعه موقت ایوان، در واکنش به سفر نوروزی اخیر شهردار ایلام در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : جای تاسف دارد که تعدادی از مسوولان کشوری و استانی در شرایط بحرانی به مسافرت‌های خارجی و غیرضرور می‌روند.سفرهای غیرضروری برخی از مسوولان در شرایط بحرانی ناشی از انتصاب ناصحیح  بوده است.

 

وی افزود: وضعیت اقتصادی و کنونی که بر  کشور حکم می‌کند که مسؤولان در شرایط بحرانی هم‌پای مردم بوده و مسؤولیت‌پذیر باشند.

 

حجت الاسلام احمدیان ادامه داد: مسئولین نظام جمهوری اسلامی باید خود را در کنار مردم ببینند و نباید خودرا متعلق به طبقه بالای جامعه بدانند چرا که نماینده کل اقشار جامعه هستند.

 

 

 امام جمعه موقت ایوان بیان کرد: چطور برخی‌ها به خود اجازه می‌دهند در این شرایط از  ارز خارجی هزینه کنند در حالی‌که هم وطنانمان برای تامین ضروریات زندگی مشکل دارند.

 

وی در پایان بیان داشت : مسئولان بدانند که به برکت نظام جمهوری اسلامی به پست و مقام رسیده اند پس از جایگاه و مقامی که کسب کرده اند سو استفاده نکنند.

 

انتها پیام

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس