تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27945
تاریخ انتشار: 20. اسفند 1397 - 7:20
رییس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری :
جاذبه های گردشگری ایوان معرفی خواهند شد
رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایوان گفت: امسال در راستای معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان کتابچه هایی بین مسافران نوروزی توزیع خواهد شد.

"اکبر چراغی" رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایوان در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی جویزر  اظهار کرد: امسال برنامه ریزی هایی در راستای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی اندیشیده شده است که امیدواریم میزبان خوبی برای گردشگران باشیم.

 

 

چراغی گفت:درورودی و خروجی شهر ایوان ایستگاه های استقبال از مسافرین جهت  راهنمایی برپا خواهد شد که در این ایستگاه ها ، کتابچه معرفی آثار و جاذبه های گردشگری شهرستان ایوان ، نقشه مسیرهای تفریحی شهرستان و راهنمای گردشگران به مسافران نوروزی اهدا خواهد شد.

 

وی افزود:در جهت تسهیل در معرفی جاذبه های گردشگری تابلوهایی باعنوان راهنمای مسافران نصب خواهد شد که میهمانان بدو ورود به شهرستان انهارا به سمت جاذبه های گردشگری هدایت نماید.

 

 

چراغی بیان داشت : شهرستان ایوان دارای 60 اثر تاریخی ثبت شده است که دو جاذبه تاریخی مهم از جمله طاق شیرین و فرهاد و آتشکده سیاهگل  هرساله پذیرای حجم عظیمی از گردشگران می باشد.

 

وی تصریح کرد:امسال نیز در محوطه امامزاده سیدعبدالله (ع)  درصدد هستیم با مشارکت بخش خصوصی بتوانیم ایستگاهی در دایر نماییم و از مهمانان نوروزی پذیرایی می کنیم .

 

 

چراغی در پایان گفت: با هماهنگی که با برخی از ادارات صورت گرفته در راستای اسکان مسافران نوروزی در سطح شهر ایوان و زرنه  با مشکلی روبرو نخواهیم بود ،همچنین این مراکز با نصب بنر تعیین خواهند شد و اماده پذیرایی و استقبال از مسافرین هستند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95