تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27936
تاریخ انتشار: 15. اسفند 1397 - 6:44
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان ایلام در ایام نوروز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، حجت الاسلام "مرتضی عزیزی"، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: در راستای میزبانی از مسافران نوروزی در امامزادگان استان و براساس هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان ایلام در ایام نوروز برگزار می‌شود.

وی بیان کرد:‌ این طرح از رو 28 اسفندماه امسال آغاز شده و تا روز 14 فروردین‌ماه سال آینده در بقاع متبرکه و امامزادگان استان برگزار خواهد شد که تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با هدفگذاری‌های انجام شده بتوانیم شاهد برگزاری مطلوب و مناسب اجرای این طرح در استان باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای اجرا در قالب این طرح گفت: برنامه‌های متنوع فرهنگی از قبیل اجرای مراسم لحظه تحویل سال نو، اجرای خیمه معرفت با حضور مبلغان اعزامی از قم در بقاع شاخص استان و برخی برنامه‌های دیگر برای افراد حاضر در امامزدگان شاخص استان برگزار می‌شود.

عزیزی افزود: این اداره کل با تمام توان و منابع انسانی و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت بقاع متبرکه آماده پذیرایی از زائران و میهمانان در ایام تعطیل است و در این زمینه هدفگذاری‌های لازم و اساسی انجام شده است که انتظار می‌رود بتوانیم همچون سال‌های گذشته شاهد اجرای مناطب و مطلوب این طرح در استان باشیم.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام تصریح کرد: این طرح که در راستای خدمات‌رسانی به زائران و میهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است در سال‌های گذشته توانسته با اقدامات مناسب زمینه برای جلب رضایت حاضران در بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان را فراهم آورد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95