تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27929
تاریخ انتشار: 14. اسفند 1397 - 6:41
جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان به منظور برنامه ریزی جهت اجرای طرح نوروز 97 در محل فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان به منظور برنامه ریزی جهت اجرای طرح نوروز 97 با حضور فرماندار ، معاون امور عمرانی وبرنامه ریزی  فرماندار و مسئولین مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

" امید علی  سبزی "؛فرماندار ایوان ،در این جلسه با اشاره به جاذبه های گردشگری و ویژگی های برجسته شهرستان خواستار معرفی و شناساندن هر چه بیشتر ایوان به مهمانان نوروزی شد و افزود: شهرستان ایوان دارای ظرفیت های بسیاری در خصوص گردشگری، آثار تاریخی و دروازه عتبات عالیات است که باید بیشتر معرفی شود.

 

سبزی گقت : کمیته هاییی با مشارکت دستگاه های اجرایی در راستای ارائه خدمات بهتر به میهمانان نوروزی تشکیل خواهد شد که این کمیته ها 7کمیته می باشند که لازم و ضروری است دستگاه های عضو هماهنگی و هم افزایی بیشتری بایکدیگر داشته باشند.

 

هم چنین فرماندار ایوان  بر آمادگی همه جانبه دستگاه ها جهت اجرای مطلوب برنامه های نوروزی و استقبال از مسافران نوروزی و شناساندن شهرستان به گردشگران نوروزی تأکید کرد و در پایان با تشکیل کمیته های زیر مجموعه ستاد خدمات سفر وظیفه هر کدام از دستگاههای اجرایی جهت خدمات دهی بهتر به مسافران نوروزی مشخص شد.

 

 

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس