تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27898
تاریخ انتشار: 10. اسفند 1397 - 14:53
امام جمعه ایوان گفت :اقتصاد مقاومتی،توجه به توان داخلی راه حل مشکلات کنونی جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام "علی حیدری"،  امام جمعه ایوان، در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان با اشاره به روزاحسان و نیکوکاری  گفت:با توجه به شرایط اقتصادی کنونی  اجرای این موضوع در جامعه از اهمیت والایی برخوردار است و کسانی که اقدام به احسان ونیکوکاری می کنند از اجر والایی برخوردار خواهند،شد.

 

 

امام جمعه ایوان اظهار کرد:رهبری همواره بهترین هدایتها را در جامعه داشتند، اگر عقب افتادگی در زمینه ای در جامعه  وجود دارد ناشی از غفلت مسئولان است.

 

 

امام جمعه ایوان تصریح کرد:رییس جمهور سوریه به ایران سفر کردند وبا رهبر معظم انقلاب  ملاقات داشتند این دیدارحاوی ذلت و تلخ کامی هایی بر ای امریکا و اسراییل بود ،انها نمی خواستند این اقتدار را ببینند،و این ملاقات به تیتر خبرهای دنیا تبدیل شد.

 

وی به لوایح  fatfاشاره کرد وببان داشت :ادعایی امروز مطرح میشود این است عده ای  می خواهند به مردم القا کنندکه اگر لوایح تصویب نشود گرانی تا ادامه دارد ،علت گرانی ها در حال حاضر مدیریت ناکارامد،وعدم توجه به اقتصاد مقاومتی و نگاه به بیرون عامل مشکلات کنونی است.

 

حجت الاسلام حیدری به گرانی های موجوداشاره کرد وبیان داشت: راه حل این مشکلات امروز اقتصاد مقاومتی و مبارزه با گرانی وگران فروشان درسطح جامعه است.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95