تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27897
تاریخ انتشار: 9. اسفند 1397 - 17:37
براثر بارش باران در ایوان معابر این شهر دچار آبگرفتگی شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،از صبح امروز شاهد بارش رحمت الهی در شهرستان ایوان بودیم که این امر سبب شد تامعابر سطح شهر به ویژه مناطق حاشیه ای آن دچار آبگرفتگی شود که عبور و مرور را برای مردم با مشکلاتی همراه ساخت ، بلکه آب های سطحی و حتی فاضلاب نیز به برخی منازل سرازیر شد وباعث مشکلاتی برای شهروندان شد.

در حالیکه این شرایط برای ساکنان این مناطق قابل تحمل نیست ، مسوولان شهرستان تنها به ایراد سخنرانی های همیشگی بسنده کرده و نشست های مدیریت بحران این شهرستان بدون نتیجه گیری به پایان می رسد.

این وضعیت شرایطی را در این منطقه حاکم کرده که بعد از بارش های اخیر معابر با مشکل مواجه شدند.

 

بی توجهی مسئولان به آبهای سطحی در معابر شهری

محمدی یکی از شهروندان ایوانی در گفتگو با خبر نگار ما با ابراز گلایه مندی از آبگرفتگی معابر در زمان بارندگی گفت: متاسفانه در طول سال های گذشته در زمان بارندگی همواره شاهد آبگرفتگی معابر هستیم که این خود مشکلات عدیده ای به همراه داشته است و مسوولان شهرستان نیز برای برون رفت از این وضعیت هیچ راه کار اساسی ارائه نداده اند.
این شهروند افزود: مشکل آبگرفتگی معابر مانند یک کلاف سردرگم شده است، چرا که با وجود مراجعه مکرر به شهرداری پاسخ قانع کننده ای نمی دهند و بدون توجه به معضل هر ساله فقط به اقدامات ابتدایی تخلیه آب های سطحی که تا روزها پس از بارندگی باقی می مانند بسنده می کنند.

 

حال باوجود اینکه یکی از ضرورنهایی که در سطح شهرستان لازم و ضروری است به آن بداخته شود همین هدایت آبهای سطحی شهر است که لازم و ضروری است مسئولان شهرستان بخصوص شهرداری در این زمینه اقدام نماید تا شاهد رضایت مندی مردم باشیم.

 

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95