تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27796
تاریخ انتشار: 23. بهمن 1397 - 10:23
شهردار مستعفی شهرستان مهران اخیرا طی بیانیه‌ای از سمت خود به نفع مردم استعفا داد، اما دیری نپایید که در شهرستان ایوان به سمت شهرداری منصوب شد که در این بین سوالات زیادی را در ذهن مردم ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت شاکیان شهردار مستعفی شهرستان مهران اخیرا پس از حواشی به وجود آمده در این شهرستان طی بیانیه‌ای از سمت خود به نفع مردم کناره‌گیری کرد، اما دیری نپایید که در یکی از شهرستان‌های شمالی استان ایلام(ایوان) به سمت شهرداری منصوب شد که در این بین سوالات زیادی را در ذهن مردم ایجاد کرد، یکی از علامات سوال ایجاد شده آن بود که آیا شاکیان این موضوع را می‌دانست و از سمت پیشین خود استعفا داد؟

در این راستا، "یونس اسماعیلی"؛ عضو شورای اسلامی شهر ایوان، اظهار داشت: مسوولین استان بایستی به موضوع شهرداری ایوان رسیدگی کنند و در این خصوص اهتمام جدی صورت دهند.

وی افزود: شورای شهر ایوان خود را بالاتر از قانون دانسته و اعتقاد بر این دارد که می‌شود قانون را دور زد و با یاری کسانی که نفوذ سیاسی دارند، آن‌طور که می‌خواهند قانون را دستمایه سیاسی کار خود قرار دهند تا به مقصود خود برسند.

عضو شورای اسلامی شهر ایوان تصریح کرد: شهردار منتخب توسط شورا شهر باید دارای 5 سال سابقه مدیریت پایه باشد این در حالی است که حجت شاکیان شهردار منتخب شورای شهر ایوان 16ماه سابقه مدیریت دارد و آن هم مربوط به زمان تصدی شهردار مهران است.

وی اذعان داشت: اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایوان با علم به این موضوع چطور کسی را به عنوان شهردار انتخاب کنند که دارای شرایط اولیه انتخاب نیست.

اسماعیلی یادآور شد: از مسوولین خواستار ورود به این موضوع هستیم که بیشتر از این مردم ایوان عذاب نداشتن مدیریت شهری و رها شدن شهر را نکشند.
 

فارس
انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید