تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27794
تاریخ انتشار: 22. بهمن 1397 - 10:41
امام جمعه ایوان گفت : انقلاب اسلامی استقلال ؛آزادی را برای مردم به ارمغان آورد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،حجت الاسلام "علی حیدری"؛ امام جمعه ایوان، در مراسم گرامیداشت 22بهمن در جمع مردم شهرستان ایوان با تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن گفت :هویت انقلاب اسلامی برگرفته از آموزه ها و مفاهیم قرآنی است ؛امام خمینی (ره) با بهره گیری از آموزهای ااسلامی ملت را رهبری کرد.

 

امام جمعه ایوان اظهار کرد :در دوران طاغوت متاسفانه نظام ستمشاهی برای رفاه مردم اقدام مناسبی انجام ندادند  ایران عملا   به پایگاهی برای  جولان بیگانگان تبدیل شده بود.

 

وئ افزود : در گذشته  مردم ایران از آزادی برخوردار نبودند اما امام خمینی (ره ) به ایران اسلامی عزت بخشد و استقلال آزادی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

 

امام جمعه ایوان ادامه داد: دوران طاغوت دوران ظلم و تاریکی بود انقلاب اسلامی در این دوران نورافشانی کردو انفجار نور بود.

 

حجت الاسلام علی حیدری تصریح کرد : امروز بحمدالله مردم ایران اسلامی در تمام عرصه ها حضوری فعال دارند چرا که در ادوار مختلف اثبات کرده اند که پای انقلاب ایستاده اند.

 

امام جمعه ایوان ادامه داد:نقش تعیین کننده ایران امروز در تمام دنیا انکار ناپذیر است وامروز ایران اسلامی به الگو و مدلی برای سایر کشورها تبدیل شده است.

 

وی در پایان گفت : امروز مردم متحمل زحمتهایی شده اند که لازم و ضروری است مسئولان در زمینه رفاه حال مردم تلاش مضاعف تری را از خود نشان دهند .

 

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید