تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27785
تاریخ انتشار: 19. بهمن 1397 - 16:40
امام جمعه ایوان گفت :انقلاب اسلامی معادلات نظام استکباری حاکم بر جهان را برهم زد.

حجت الاسلام" علی حیدری" امام جمعه ایوان، در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان ایوان با تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)گفت:امروزدر آستانه چهلمین سالگردپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم،انقلاب اسلامی یک واقعه بی نظیر تاریخی است که دارای ابعاد مختلفی است.

امام جمعه ایوان اظهار کرد:انقلاب اسلامی دارای آثار کلان است که می توان به تغییر معادلات جهانی اشاره کرد،چرا که در گذشته دو ابرقدرت آمریکا و شوروی وجود داشت ،و این دوکشور سعی می کردند که در تمام جنگها حضور داشته باشند اما انقلاب اسلامی این معادله راربرهم زد،وایران اسلامی امروز به الگویی برای سایر کشورها تبدیل شده است.

حجت الاسلام حیدری افزود،؛طی چهل سال گذشته ایران اسلامی توانسته است با وجود موانعی که پیشرو داشت است توانسته است به پیشرفتها و موفقیتهای زیادی در عرصه های مختلف دست یابد،در عرصه داخلی انقلاب برای نظام مصونیت ایجاد کرد است و مردم می دانند که عوامل مخرب و براندازانه طی چهل سال سعی دربراندازی نظام داشتند اما انقلاب همچنان به مسیر خود ادامه می دهد.

وی،با تقدیر از حضور امام جمعه و استاندار ایلام در شهرستان بیان داشت:مهمترین مسئله در شهرستان بعداز اشتغال در شهرستان مسئله گرانی های مضاعف است ،جلسات متعدد در شهرستان در راستای کنترل بازار صورت گرفته است که لازم و ضروری است مصوبات جلسات عملیاتی شوند و مردم خروجی ان را مشاهده نمایند.

امام جمعه ایوان با انتقاد از گرانی مرغ دراستان و ایوان ادامه داد:امار تولید سالیانه مرغ در استان نسبت به جمعیت بیشتر است ،که این امر بیان کننده این است که نباید قیمت مرغ افزایش یابد،اگر افزایش پیدا کند به مردم ظلم شده است.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید