تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27782
تاریخ انتشار: 18. بهمن 1397 - 7:17
رییس اتاق اصناف ایوان خبر داد؛
بازرسی ازدوهزارواحد صنفی در ایوان
رئیس اتاق اصناف ایوان گفت : دوهزار فقره بازرسی از ابتدای سال تاکنون از واحدهای صنفی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،"جهانشاه حیدری "؛رئیس اتاق اصناف ایوان،در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از دوهزار بازرسی از واحد های صنفی شهرستان صورت گرفته است.

 

وی همچنین با تاکید بر ضرورت اخذ پروانه فعالیت توسط واحدهای صنفی گفت: با بررسی وضعیت واحدهای صنفی این شهرستان نتایج به دست آمده گویای این است که همه واحدهای صنفی شهرستان ایوان پروانه فعالیت دارند.

 

حیدری افزود: اتحادیه ها طبق قانون به واحدهای فاقد پروانه کسب اخطار داده و مهلتی را برای دریافت مجوز به واحدهای صنفی می دهند که در صورت بی توجهی متصدیان محل کسب آنها پلمپ می شود.

 

وی با بیان اینکه واحدهایی که مدت زمان پروانه آنها منقضی شده یا با وجود داشتن مدت اعتبار فعالیت ولی شغل خود را تغییر داده اند نیز جز واحدهای فاقد پروانه کسب محسوب می شوند،بیان داشت: تمامی واحدهای فاقد پروانه شناسایی می شوند و لیست آنها در اختیار  اتحادیه موجود در این شهرستان قرار می گیرد.

 

رییس اتاق اصناف ایوان  از شهروندان خواست در صورت مواجهه با هر گونه تخلف صنفی موضوع را از طریق سامانه 124 و شماره تماس 33239566 اطلاع رسانی کنند.

 

انتهای پیام

 

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید