تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27781
تاریخ انتشار: 18. بهمن 1397 - 7:05
امام جمعه موقت ایوان گفت :انقلاب اسلامی ملت ایران را از یوغ استعمار و استبداد آزاد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جویزر،حجت الاسلام "علی احمدیان "؛ امام جمعه موقت ایوان، در یادواره زنان شهیده شهرستان ایوان در مسجد امام سجاد شهرک نبوت  با تسلیت ایام فاطمیه گفت : انقلاب ما یک انقلاب مردمی است و انجام تمامی امورات کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم، با رای و نظر و انتخاب مردم اجرایی می شود.

 

   وی با مقایسه تاریخ قبل و بعد از انقلاب اسلامی، استقلال و پیشرفت کشور را مرهون تلاشهای علما، خون شهدا، و ولایت مداری و حضور مردم در صحنه ها دانست و افزود: انقلاب اسلامی با وجود تمامی توطئه ها، ترورها، جنگ و تحریم ها همچنان به روند صعودی رشد و ترقی ادامه داده است و به برکت وجود ولایت فقیه و پشتیبانی مردم، هرگز در برابر دشمن خم نشده و نخواهد شد.

 

احمدیان اضافه کرد: بعد از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب ما شاهد دستاوردهای عظیم ملت ایران در حوزه های مختلف از جمله عزت و استقلال کشور، پیشرفت های علمی، مادی و معنوی، مردم سالاری،آزادی و... هستیم و این چیزی نیست که کسی بتواند آن را انکار کند.

 

   وی افزود: گستره نامحدود مداخله کشورهای غربی در امور ایران در دوره پهلوی بر هیچ کس پوشیده نیست اما انقلاب  اسلامی با اقتدار تمام از آرمانهایش دفاع کرده و به هیچ ابرقدرت زورگویی باج نمی دهد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95