تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27772
تاریخ انتشار: 17. بهمن 1397 - 7:16
نشست خبری فرماندار ایوان با اصحاب رسانه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، نشست خبری فرماندار ایوان با اصحاب رسانه ر محل فرمانداری برگزار شد.

 

در این نشست " امید علی سبزی"؛ فرماندار ایوان، گفت :15 پروژه و طرح با اعتباری به میزان ۶ میلیاردو ۴۶۸ هزار  ریال در حوزه های عمرانی، اقتصادی و تولیدی در دهه فجر افتتاح می شوند.

 

وی اظهار کرد :بیش از ۶۰ کیلومتر ازشبکه فاضلاب در ایوان  انجام شده و فقط ۱۰ کیلومتر از آن باقی مانده است.

 

 

فرماندار ایوان بیان کرد :در شهرستان ایوان ۹ معدن فعال و غیر فعال وجود دارد که این امر می توانند منبع درآمد زایی و اشتغال پایدار برای شهرستان و شهرداری یها ایجاد کنند.

 

وی تصریح کرد :در حوزه ایجاد اشتغال، شهرستان ایوان  در ردیف اول و دوم قرار دارد،ایجاد اشتغال در حوزه ی طرحهای تولیدی، خدماتی، کشاورزی، مشاغل خانگی و صنعت بوده است.

 

فرماندار ایوان ادامه داد:شهرک صنعتی ایوان یکی از فعالترین شهرک صنعتی های  استان است و بعضی از کارگا ههایی  که تعطیل بودند به چرخه صنعتی باز گشتند.

 

سبزی  درخصوص  معرفی  شهردار  ایوان بیان کرد :با توجه به دستورالعمل  جدید  دررابطه  با سابقه  فعالیت  برای شهردار  که باید دارای  سوابق  خدمتی  باشد  بزودی از طرف  شوراری  اسلامی شهر  ایوان  شهردار معرفی  خواهد  شد.

 سبزی فرماندار  ایوان  درخصوص  تکمیل  تونل  اربعین  ازجمله  سیستم  روشنائی  وجت فن،،(تهویه)  باتوجه  به شرایط موجود  وفصل  زمستان  به خاطر  راحتی  تردد به پیمانکار  اجازه تعطیلی  تونل نداده وبه پیمانکار  تونل  اعلام  کردیم  کلیه  تجهیرات  تونل  را آماده  وآن  وقت شروع  به نصب  سیستم  روشنائی  وتهویه  نمایند.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید