تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27761
تاریخ انتشار: 15. بهمن 1397 - 7:09
جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور امام جمعه ؛فرمانداروجمعی از مسئولان شهرستان ایوان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، جلسه شورای اداری شهرستان ایوان با حضور امام جمعه ؛فرمانداروجمعی از مسئولان شهرستان ایوان در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام "علی حیدری " امام جمعه ایوان با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک بمناسبت دهه مبارک فجر گفت:نظام مقدس جمهوری اسلامی طی سالهای گذشته از مراحل مختلفی عبور کرده است که این مراحل با فرازونشیب های فراوانی کشور را مواجه کرده است که الحمدالله ایران  اسلامی سربلند توانسته است به پیشرفتهای چشمگیری دست یابد.

 

وی اظهار کرد :پیشرفت انقلاب مرهون خون شهداو امام (ره)رهبری رهبر معظم انقلاب است  اینها در آن دوران نمره ممتاز را کسب کردندوتوانستند سربلند دراین آزمون بیرون آیند.

 

حجت الاسلام حیدری افزود: ما در طول 8سال دفاع مقدس درسنگر نظامی حضوری فعال داشتیم چرا که با حضور فعال خود توانستیم دشمن را ناکام بگذاریم.

 

 

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید در زمینه حل مشکلات مردم تلاش مضاعف تری را از خود نشان دهند بیان داشت : امروز دیگر سنگر نظامی به سنگر اقتصادی تبدیل شده است چرا که باید تمام هم وغم خود را در زمینه حل مشکلاتی اقتصادی و معیشتی جامعه بگذاریم تا دشمن به اهداف خود نرسد.

 

"امید علی سبزی"؛ فرماندار ایوان ،نیز با تبریک  دهه مبارک فجر بیان کرد : دهه فجر یادآور روزهایی است که قندیل یخ بسته نظام سلطنت آب شدو ومردم ایران اسلامی توانستند برگ زرینی را در تاریخ ایران اسلامی رقم بزنند.

 

وی تصریح کرد : انقلاب اسلامی برای کشورمان دستاوردهای زیادی را بهه همراه داشت یکی از این دستاوردهای این است که به کشورعزیزمان عزت بخشید.

 

فرماندار ایوان افزود:متاسفانه مسئولان در بحث اطلاع رسانی ضعیف عمل می کنند جا دارد که بیشتر دستاردهای نظام برای مردم تشریح شود.

 

سبزی اظهار کرد : خوشبختانه در دهه مبارک فجر شاهد بهره برداری از طرح های زیادی درشهرستان هستیم که یکی از این طرح ها کنارگذر ایوان است که طی جلسات متعددی که داشتیم خوشبختانه در دهه فجر شاهد کلنگ زنی آن هستیم.

 

در پایان جلسه مسئولان نظرات خود را مطرح کردند.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95