تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27755
تاریخ انتشار: 11. بهمن 1397 - 9:10
راه عشایری 62خانوار عشایر شهرستان ایوان مسدود شده است که لازم است مسئولان تدبیری بیاندیشند.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، طی روزهای گذشته در شهرستان  ایوان شاهد ریزش باران شدید  بودیم که این امر خوشحالی مردم بخصوص کشاورزان شهرستان را در پی داشت.

 

این بارندگی ها با توجه به این از شدت بیشتری نسبت به بارندگی های قبلی برخوردار بود سبب آبگرفتگی و مشکلاتی برای شهروندان بخصوص ساکنان مسکن مهر ایوان شد که با ورود دستگاه های خدمات رسان خوشبختانه  شهروندان با مشکل خاصی روبرو نشدند .

 

اما در این گزارش به موضوع بسته شدن راه عشایری 62خانوار شهرستان ایوان  خواهیم پرداخت.

 

در شهرستان ایوان 482کیلومتر راه عشایری جهت تسهیل در تردد عشایر ساخته شده است که هر ساله به مقدار کیلومتر آن افزوده می شود که این از نعمات انقلاب است.

 

اما متاسفانه  بر اثر شدت بارندگی ها ی اخیر پل تعله و گیلانه ،پلیه ،چتلیوان،بانبکر تخریب شد ووعملا راه دسترسی به 62خانوار عشایری مسدود شد.

 

"مجتبی احمدی"؛ رییس اداره امور عشایری شهرستان ایوان؛ در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : متاسفانه بر اثر شدت بارندگی های اخیر این سه  پل که در مسیر تردد عشایر شهرستان قرار دارد تخریب شد.

 

وی گفت :تعداد خانواری که در حال حاضر ارتباط انان قطع  شده است 62خانوار است .

 

 احمدی در پایان گفت : تمام تلاش خود را در راستای بازگشایی مسیر انجام خواهیم داد انشالله دستگاه های مورد نیاز جهت ترمیم مسیر روز شنبه همین هفته در محل استقرار پیدا خواهند کرد.

ا

 

نگارنده در پایان این موضوع را متذکر می شودکه عشایر امروز یکی از اقشار زحمت کش در جامعه می باشند که لازم و ضروری است مسئولان در راستای رفع مشکلات آنان تلاش بیشتری را از خود نشان دهند.

 

 

انتهای پیام

 

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس