تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27402
تاریخ انتشار: 1. آبان 1397 - 6:13
جاذبه عشق حسینی دلهای مشتاقان را آنچنان به خود فرا خوانده است که عاشقانش برای رسیدن به مراد دل خود با هر وسیله این راه را می‌پیمایند تا به حرم مولای خود برسند

به گزارش پایگاه خبری جویزر؛جاذبه عشق حسینی دل‌های مشتاقان را آنچنان به خود فرا خوانده است که عاشقانش برای رسیدن به مراد دل خود با هر وسیله ممکن در حال طی طریق برای وصال یار سراز پا نشناخته و هرکس با آنچه در توان دارد به این میدان آماده است.

 امروز شهر ایوان که یکی از مسیرهای رسیدن به مرز مهران است میزبان دوچرخه  سواران  استان همدان  است که به منظور   شرکت در مراسم  اربعین  حسینی  وزیارت  عتبات  عالیات  از شهر همدان  با دوچرخه  این مسیر  را طی کرده و  به شهر ایوان  رسیده  و مورد  استقبال  مردم   قرار گرفتند.

 احمدی از کاروان  دوچرخه  سواران  همدان اظهار داشت:  سال گذشته  ما نیز از مسیر  ایوان  به طرف  مهران حرکت کرده  وامسال  نیز این  مسیر  را  انتخاب  کردیم تا در صورت توفیق به ادامه راه، در مراسم اربعین حسینی شرکت کنیم.

وی در ادامه گفت:  هدف ما  شرکت  در مراسم  اربعین حسینی  و زیارت  عتبات عالیات  هست  و از مهمان  نوازی  مردم  شهرستان  ایوان  تشکر می‌کنیم که با استقبال بی نظیرشان ما را شرمنده خود کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال نظر
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس