تازه ترین مطالب

کد مطلب: 27383
تاریخ انتشار: 22. مهر 1397 - 10:53
فرماندار ایوان خبر داد؛
تشکیل 8 کمیته ستاد اربعین در ایوان
فرماندار ایوان از تشکیل 8کمیته ستاد اربعین در شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، "امید علی سبزی"؛ فرماندار ایوان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد :شهرستان ایوان یکی از شهرستانهایی است که در مسیر تردد زوار اربعین حسینی قرار دارد تا جایی که در سال گذشته شاهد حضور تعداد زیادی از مردم ایران اسلامی بودیم که شهرستان ایوان را برای رسیدن به مرز مهران انتخاب کرده بودند.

 

سبزی  گفت : در طی ماه های گذشته جلسات ستاد اربعین به صورت مستمر در شهرستان برگزار شده است و بنابر تصمیمات 8کمیته در سطح شهرستان با همکاری ادارات تشکیل شده است که برنامه ریزی های لازم را در راستای خدمت به زوار ابا عبدالله الحسین انجام دهند.

 

وی با اشاره به کمیته های ستاد اربعین افزود: کمیته ها شامل اسکان ،بهداشت و درمان،حمل و نقل ،خدمات شهری،زیر ساخت،اطلاع رسانی ،امنیتی می باشد که وظایف هرکدام مشخص شده است.

فرماندار ایوان ادامه داد: تمام ملزومات استقبال و پذیرایی از زوار در سطح شهرستان فراهم است و ایوان مهیای استقبال از زائران می باشد.

 

سبزی بیان کرد : در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ایستگاه سلامت در ورودی شهر ایوان برپا خواهد شد همچنین بیمارستان امام رضا (ع) ایوان نیز در این مدت آماده باش خواهد بود.

 

وی تصریح کرد : نیروی انتظامی شهرستان نیز در راستای برقراری امنیت ،درورودی  تونل پیامبر اعظم ،دوراهی گیلان و ویله ایستگاه انتظامی برپا خواهد کرد.

 

انتهای پیام

 

 

 

ارسال نظر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95