تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27369
تاریخ انتشار: 17. مهر 1397 - 8:21
رییس تعاون روستایی ایوان ازتوزیع ماهانه 2 هزار تن آرد معادل 50 هزار و 100 کیسه در روستاهای فاقد نانوایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"شکوفه احمدی"؛  رییس تعاون روستایی ایوان ظهار داشت: همچنین 17 هزار و 698 تن گندم و 6 هزار و 506 تن جو به قیمت تضمینی به مراکز خرید تعاون روستایی این شهرستان تحویل داده شده است.

 

وی با اشاره به توزیع آرد خانه پزی و خبازی در روستاها افزود: ماهانه 2 هزار تن آرد معادل 50 هزار و 100 کیسه در روستاهای فاقد نانوایی ایوان توزیع می شود.

 

رئیس تعاون روستایی ایوان یادآور شد: بمنظور تنظیم بازار و ممانعت از افزایش بی رویه قیمت ها 16 تن برنج، 17 تن مرغ منجمد و 2 و نیم تن گوشت قرمز منجمد تامین و توزیع شده است.

 

به گفته احمدی انواع سموم شیمیایی امسال به میزان 37 هزار لیتر و انواع کود به میزان 80 هزار کیسه بین کشاورزان این شهرستان توزیع شده است.

 

وی اضافه کرد: بمنظور ارائه خدمات به بهره برداران بخش کشاورزی از طریق فعال سازی نظام صنفی در قالب صدور پروانه بیش از 2 هزار پروانه فعالیت در مشاغل تخصصی از قبیل باغداران، دامداران، زنبورداران و غیره جهت برخورداری از تسهیلات بانکی در راستای ارتقا اهداف این مشاغل صادر شده است.

 

وی با بیان اینکه سه شرکت تعاونی تولید در بخش زرنه، کلان و ترن تشکیل شده، گفت: این تعاونی ها به منظور بهره برداری از سد کنگیر و تبدیل اراضی دیم به آبی دشت زرنه با هدف اصلاح ساختار نظام بهره برداری کشاورزی و افزایش کمی و کیفی تولید محصولات کشاورزی و حفظ محیط زیست تشکیل شده اند.

 

احمدی اضافه کرد: 28 تشکل روستایی، کشاورزی و زنان نیز در قالب برگزاری مجامع عمومی با موضوعیت انتخاب اعضا هیات مدیره، بازرسان و مدیران عامل ساماندهی شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است