تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27368
تاریخ انتشار: 17. مهر 1397 - 8:01
مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت ایوان خبرداد؛
برپایی ایستگاه سلامت ویژه اربعین درایوان
مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ایوان گفت : درایام اربعین ایستگاه سلامت در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرایوان برپا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"علیخان حاتمی"؛مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان؛ در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد :کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین شهرستان ایوان امسال با همکاری  سایر دستگاههای ذیربط برنامه ریزی های لازم را با تشکیل جلسات متعدد در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران در ایام اربعین انجام داده است.

 

حاتمی گفت : انشاالله همچون سالهای قبل  در ورودی شهر ایوان   ایستگاه سلامت برپا خواهد شد که در این ایستگاه ماما ،کارشناس بهداشت ...به صورت شبانه روزی فعال می باشند.

 

مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت ایوانافزود: بیمارستان امام رضا (ع) شهر ایوان نیز در این ایام با کادر مجرب به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به زائران می باشد.

 

وی تصریح کرد : پمفلت و بروشورهای بهداشتی و آموزشی با عناوین رعایت بهداشت موادغذایی، بهداشت فردی، سلامت سالمندان و کودکان توسط نیروهای بهداشتی مستقر در این پایگاه ها  در بین زائران توزیع خواهد شد.

 

حاتمی در پایان تصریح کرد:جهت برخورد با عرضه کنندگان مواد غذایی فاسد، نظارت مستمر واحد بهداشت محیط از مکان های عرضه کننده مواد غذایی صورت خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است