تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27363
تاریخ انتشار: 16. مهر 1397 - 6:54
معاون عمرانی و پشتیبانی استاندار واسط عراق گفت: عراق آماده میزبانی از پنج میلیون زائر اربعین است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،""نبیل شمه"، معاون استاندار عراق در نشست با معاون استاندار ایلام در پایانه مرزی مهران گفت: خواسته دشمنان جلوگیری از زیارت عتبات است و روابط بین دو کشور را به تنش بکشاند اما با هوشیاری مردم و اتحاد عظیم اربعین دشمنان ناکام خواهند شد.

وی تصریح کرد: حکومت عراق منتظر ورود زائران اربعین ایرانی هستند و آمادگی استقبال از بیش از پنج میلیون زائر دار"نبیل شمه"، معاون استاندار عراق در نشست با معاون استاندار ایلام در پایانه مرزی مهران گفت: خواسته دشمنان جلوگیری از زیارت عتبات است و روابط بین دو کشور را به تنش بکشاند اما با هوشیاری مردم و اتحاد عظیم اربعین دشمنان ناکام خواهند شد.

وی تصریح کرد: حکومت عراق منتظر ورود زائران اربعین ایرانی هستند و آمادگی استقبال از بیش از پنج میلیون زائر داریم.

معاون استاندار استان واسط عراق اظهار کرد: استان واسط از ایجاد بازارچه چنگوله استقبال می کند اما به علت هزینه ای که دارد نیاز است که  مسئولان جمهوری اسلامی ایران در این خصوص به ما کنند.

مقامات عراق در رأس هیئتی به ریاست نبیل شمه معاون عمران و پشتیبانی استانداری واسط عراق و مقامات استان ایلام به هیئتی به ریاست درویشی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام در پایانه مرزی مهران گردهم آمدند.

نظام ملکشاهی فرماندار مهران در این جلسه گفت: این هفتمین نشست مقامات استان ایلام و استان واسط عراق در مهران است که ۶ نشست در ایلام و یک نشست نیز در  واسط عراق برگزار شده است.

وی هدف از این نشست را بررسی تفاهم نامه های گذشته این دو استان مرزی در زمینه‌های اقتصادی، استفاده از بازارچه چنگوله در ایام اربعین، انتقال درخت به عراق ،پذیرش بیماران عراقی و تردد زائران اربعین است.

 

انتهای پیام

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است