تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27350
تاریخ انتشار: 15. مهر 1397 - 6:23
رئیس اداره ورزش و جوانان ایوان:
ورزشکاران ایوانی 32 مقام کشوری کسب کردند
رئیس اداره ورزش و جوانان ایوان گفت: ورزشکاران این شهرستان نیمه نخست امسال در رشته های مختلف 110 مقام استانی و 32 مقام کشوری در 2 بخش مردان و زنان کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزرآیت اله یاسمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان اظهار داشت: 18 هزار و 162 ورزشکار سازمان یافته در رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان جذب و در حال فعالیت هستند.

 

وی افزود: تاکنون 22 مجوز برای باشگاه های خصوصی ورزشی در سطح این شهرستان صادر و زمینه اشتغازایی بیش از 40 نفر فراهم شده است.

 

یاسمی یادآور شد: در بخش روستایی نیز 10 باشگاه خصوصی برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی به کار گروه اشتغال شهرستان معرفی شده است.

 

وی افزود: برای توسعه ورزش همگانی، روستایی و عشایری، ورزش بانوان و زیرساخت های ورزشی و ایجاد تحول در این حوزه ها کمتر از یک درصد از درآمد مالیات بر ارزش افزوده تصویب شده است.

 

یاسمی معرفی و تجهیز چهار خانه ورزش روستایی از محل اعتبارات وزارت ورزش و جوانان، پیگیری و معرفی زمین جهت احداث سه زمین چمن مصنوعی فوتسال روستایی از محل اعتبارات ملی، آغاز پروژه ایجاد دیوار حایل سیل بند استادیوم چمن مصنوعی آزادی با پیشرفت فیزیکی 40 درصد و تکمیل سالن اختصاصی وزنه برداری از محل اعتبارات شهرستان را از دیگر اقدامات اداره ورزش و جوانان ایوان عنوان کرد.

 

وی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی ساخت سالن ورزشی شهرک نبوت ایوان گفت: احداث این سالن چند منظوره ورزشی یکی از نیازهای اساسی شهرک نبوت ایوان است که امسال با اعتبار هفت میلیارد ریال از محل منابع ملی در حال تکمیل و از پیشرفت مناسبی برخوردار است.

 

یاسمی با بیان اینکه امیدواریم شاهد بهره برداری این پروژه در دهه فجر امسال باشیم، افزود: با احداث و بهره برداری از این مکان ورزشی چند منظوره مشکلات اهالی شهرک نبوت و روستاهای مجاور آن رفع می شود.

 

وی بازسازی و مرمت استادیوم چمن فوتبال شهید پیرحیاتی ایوان پس از 20 سال و زمین چمن شهدا زرنه پس از 10 سال و حفر 2 حلقه چاه عمیق در محل زمین چمن فوتبال ایوان و بخش زرنه از محل اعتبارات شهرستان را از دیگر اقدامات این اداره اعلام کرد.
 

انتهای پیام /*

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است