تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27350
تاریخ انتشار: 15. مهر 1397 - 6:23
رئیس اداره ورزش و جوانان ایوان:
ورزشکاران ایوانی 32 مقام کشوری کسب کردند
رئیس اداره ورزش و جوانان ایوان گفت: ورزشکاران این شهرستان نیمه نخست امسال در رشته های مختلف 110 مقام استانی و 32 مقام کشوری در 2 بخش مردان و زنان کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری جویزرآیت اله یاسمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان اظهار داشت: 18 هزار و 162 ورزشکار سازمان یافته در رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان جذب و در حال فعالیت هستند.

 

وی افزود: تاکنون 22 مجوز برای باشگاه های خصوصی ورزشی در سطح این شهرستان صادر و زمینه اشتغازایی بیش از 40 نفر فراهم شده است.

 

یاسمی یادآور شد: در بخش روستایی نیز 10 باشگاه خصوصی برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی به کار گروه اشتغال شهرستان معرفی شده است.

 

وی افزود: برای توسعه ورزش همگانی، روستایی و عشایری، ورزش بانوان و زیرساخت های ورزشی و ایجاد تحول در این حوزه ها کمتر از یک درصد از درآمد مالیات بر ارزش افزوده تصویب شده است.

 

یاسمی معرفی و تجهیز چهار خانه ورزش روستایی از محل اعتبارات وزارت ورزش و جوانان، پیگیری و معرفی زمین جهت احداث سه زمین چمن مصنوعی فوتسال روستایی از محل اعتبارات ملی، آغاز پروژه ایجاد دیوار حایل سیل بند استادیوم چمن مصنوعی آزادی با پیشرفت فیزیکی 40 درصد و تکمیل سالن اختصاصی وزنه برداری از محل اعتبارات شهرستان را از دیگر اقدامات اداره ورزش و جوانان ایوان عنوان کرد.

 

وی با اشاره به پیشرفت 90 درصدی ساخت سالن ورزشی شهرک نبوت ایوان گفت: احداث این سالن چند منظوره ورزشی یکی از نیازهای اساسی شهرک نبوت ایوان است که امسال با اعتبار هفت میلیارد ریال از محل منابع ملی در حال تکمیل و از پیشرفت مناسبی برخوردار است.

 

یاسمی با بیان اینکه امیدواریم شاهد بهره برداری این پروژه در دهه فجر امسال باشیم، افزود: با احداث و بهره برداری از این مکان ورزشی چند منظوره مشکلات اهالی شهرک نبوت و روستاهای مجاور آن رفع می شود.

 

وی بازسازی و مرمت استادیوم چمن فوتبال شهید پیرحیاتی ایوان پس از 20 سال و زمین چمن شهدا زرنه پس از 10 سال و حفر 2 حلقه چاه عمیق در محل زمین چمن فوتبال ایوان و بخش زرنه از محل اعتبارات شهرستان را از دیگر اقدامات این اداره اعلام کرد.
 

انتهای پیام /*

ارسال نظر
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال